HORTEX (متنوع وعام)

Allrestaurants - HORTEX - Warsaw, بولندا

العنوان: Mszczonowska 2, 02-337 Warsaw, بولندا
الهاتف: +48225721000 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://hortex.com.pl البريد الإلكتروني: *Najlepsze owoce i warzywa? Perfekcja wykonania? Najwyższa jakość? Naturalność bez kompromisów? Oczywiście! Z tego Hortex słynie od lat!

Jednak, aby powstały rzeczy naprawdę wyjątkowe potrzeba czegoś jeszcze… zaangażowania., wyobraźni i pasji tworzenia. Tylko tak można stworzyć produkty wyróżniające się wspaniałym smakiem!

Tworzenie soków, nektarów i napojów o wyjątkowym smaku jest jak podróż w nieznane… Podróż w poszukiwaniu najlepszych owoców i warzyw, najsmaczniejszych odmian, nowych połączeń smakowych i kompozycji. Tak właśnie powstają nasze soki – tajemnica ich smaku leży w zaangażowaniu, wyobraźni i pasji tworzenia.

W ofercie HORTEX każdy znajdzie swój ulubiony smak – wyjątkowych soków 100%, pysznych nektarów czy orzeźwiających napojów.HORTEX TO WYJĄTKOWY SMAK, KTÓRY RODZI SIĘ Z PASJI!

Z pasji do owoców i warzyw oczywiście! Pasjonuje nas wyszukiwanie i wybieranie tych najlepszych i tworzenie z nich wyjątkowych produktów! Bo pasja nadaje życiu smak!

Allrestaurants - HORTEX - Warsaw, بولندا Allrestaurants - HORTEX - Warsaw, بولندا Allrestaurants - HORTEX - Warsaw, بولندا Allrestaurants - HORTEX - Warsaw, بولندا Allrestaurants - HORTEX - Warsaw, بولندا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X