JBB (متنوع وعام)

Allrestaurants - JBB - Lyse, بولندا

العنوان: Kościelna 25, 04-437 Lyse, بولندا
الهاتف: - الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://jbb.pl البريد الإلكتروني: *

Firma JBB powstała w 1992 roku w Łysych. Rozpoczynając działalność zakład zatrudniał zaledwie 20 osób. Dziś staliśmy się jedną z największych firm przetwórczych w Polsce. 1300 osób pracuje w zakładzie o powierzchni 2 ha wytwarzając 300 ton wędlin na dobę, w bardzo szerokim asortymencie 250 produktów. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne, innowacyjność procesów produkcyjnych na świecie oraz własną kreatywność w projektowaniu stworzyliśmy zakład, w którym pracuje ponad 3 tysiące maszyn i urządzeń. Z dbałości o ciągłość procesów produkcyjnych wyspecjalizowaliśmy działy do samo serwisowania parku maszynowego. Najbardziej nowoczesna zrobotyzowana linia do pakowania automatycznego oszczędza czas i daje możliwość zapakowania 1000 kartonów gotowego produktu na godzinę. Zdolność magazynowa zakładu to 1000 ton wyrobu. Dbając o zachowanie łańcucha chłodniczego dla naszych produktów posiadamy własną, spełniającą najwyższe standardy flotę 50 samochodów chłodni, które wiozą towar do naszych klientów. Nad bezpieczeństwem zakładu i pracowników czuwa bardzo nowoczesne centrum monitoringu. Kurpie – zielone płuca Polski obligują nas do niezwykłej dbałości o środowisko naturalne. Własna stacja uzdatniania wody, kotłownia gazowa, pełny odzysk ciepła z chłodnictwa oraz oczyszczalnia ścieków czyni z JBB nie tylko samowystarczalnym ale i proekologicznym zakładem.

Ale te wszystkie zdobycze nowoczesnego świata nie przesłoniły nam wizji tworzenia smacznych wędlin. Umiejętnie połączyliśmy smak tradycyjnych wędlin z najwyższą jakością, bezpieczeństwem oraz najnowocześniejszym sposobem wytwarzania. Sprawdź nasze wyroby, a przekonasz się, że wszystko co tworzymy, tworzymy z pasją.

Allrestaurants - JBB - Lyse, بولندا Allrestaurants - JBB - Lyse, بولندا Allrestaurants - JBB - Lyse, بولندا Allrestaurants - JBB - Lyse, بولندا Allrestaurants - JBB - Lyse, بولندا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X