EKO (متنوع وعام)

Allrestaurants - EKO - Kiev, أوكرانيا

العنوان: Akademika Palladina Ave, 44, Kiev, أوكرانيا
الهاتف: +380444909762 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://eko.ua البريد الإلكتروني: *

Українська компанія «Екотехніка» створена в 1992 році.

Основні напрямки бізнесу - виробництво та збут бакалійної та кондитерської продукції.
Компанія має шість логістичних складів по всій території України, з площ яких здійснюються відвантаження в мережі супермаркетів, магазини, торгові точки, дистриб'юторам та на експорт.

Продукція компанії «Екотехніка» відома наступними брендами:

ТМ «ЕКО» - це широкий асортимент спецій, прянощів, харчових концентратів та інше, у кількості понад 300 найменувань. Бренд «ЕКО» відомий Українським та зарубіжним покупцям з 1993 року і заслужив повагу і прихильність споживачів завдяки високій і незмінній якості.
Згідно з незалежними дослідженнями інформаційного порталу www.favor.com.ua, ТМ «ЕКО» займає одне з провідних місць на ринку України.
Портфель продуктів ТМ «ЕКО» - здатен задовольнити як прихильників традиційної української кухні, так і любителів екзотичних і вишуканих смаків. Асортимент ТМ «ЕКО» - це спеції, прянощі, приправи, трави, універсальні приправи, кулінарні добавки, желе, киселі, супи, бульйони, каші, пюре, мюслі.
ТМ «EDEL» - спеції і приправи, що мають вишуканий склад, виготовляються з сировини високої якості і не містять нічого, крім натуральних спецій, трав і прянощів. Асортимент і якість ТМ «EDEL» - зможуть задовольнити найвимогливіших гурманів.
ТМ «РІКОНД» - бренд, представлений широким асортиментом кондитерських виробів понад 200 найменувань. Бренд не дуже відомий, але завдяки стабільній якості, гнучкій ціновій політиці і представленості практично в усіх групах кондитерських виробів, а сааме: карамель, жувальна карамель, мармелад,желейні цукерки, желатинові цукерки, помадні цукерки, вафлі, шоколадно-вафельні цукерки, печиво, різноманітні роздрібні сорти цукерок – може задовольнити практично кожного покупця, кожен магазин чи супермаркет, кожного дистриб’ютора.
Компанія «Екотехніка» має великий досвід виробництва продуктів у форматі Private label з роздрібними мережами, дистриб'юторами та зарубіжними партнерами.

Детальніше з нашою продукцією та іншою інформацією можна ознайомитися в інших розділах сайту.
Головна нагорода для нас - це Ваш вибір.

Allrestaurants - EKO - Kiev, أوكرانيا Allrestaurants - EKO - Kiev, أوكرانيا Allrestaurants - EKO - Kiev, أوكرانيا Allrestaurants - EKO - Kiev, أوكرانيا Allrestaurants - EKO - Kiev, أوكرانيا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X