AVK (متنوع وعام)

Allrestaurants - AVK - Kiev, أوكرانيا

العنوان: Mezhyhirska St, 82А, 04080 Kiev, أوكرانيا
الهاتف: +380442068590 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://avk.ua البريد الإلكتروني: *

АВК – один із лідерів українського кондитерського ринку. Ми входимо у трійку кондитерських брендів України та у сотню брендів світу. Наша компанія успішна 25 років і постійно розвивається.
Компанія «АВК»
входить до
топ 100 кондитерських
компаній світу.
Уже чверть століття національна кондитерська компанія АВК працює для свого споживача в Україні та за кордоном. АВК – це 25 років якості в кожній цукерці, адже ми постійно прагнемо ставати кращими, ніж були вчора.
АВК виробляє шоколадні та жувально-желейні цукерки, печиво та вафлі, зернові та солоні снеки, карамель і круасани та іншу кондитерську продукцію. Піклуючись про здоров’я споживачів, наші кондитери розробили найширший серед українських виробників сегмент дієтичних продуктів. Кондитерські шедеври нашого бренду знають і полюбляють у понад 50 країнах світу.
Свої солодощі ми виробляємо на фабриці у м. Дніпро на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні, суворо дотримуючись міжнародних стандартів якості.
Також ми використовуємо глобальний тренд private label – залучаючи найкращі виробничі майданчики інших країн, зокрема Чехії, Бельгії, Німеччини, Нідерландів та Іспанії.
Сьогодні АВК – це понад 3500 професіоналів кондитерської справи, які щодня працюють над створенням нових солодких шедеврів.

АВК – якість гарантовано!

Allrestaurants - AVK - Kiev, أوكرانيا Allrestaurants - AVK - Kiev, أوكرانيا Allrestaurants - AVK - Kiev, أوكرانيا Allrestaurants - AVK - Kiev, أوكرانيا Allrestaurants - AVK - Kiev, أوكرانيا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X