SLOVENSKA (الحـفـلات والـمـوائـد الـمـفـتـوحـة)

Allrestaurants - SLOVENSKA - Kosice, سلوفاكيا

العنوان: Textilna 4, 040 01 Kosice, سلوفاكيا
الهاتف: +421556741459 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://slovenskacukraren.sk البريد الإلكتروني: *

Spoznajte
NÁŠ PRÍBEH

Oficiálne spustenie výroby sa viaže na Október roku 2013. No naše tradičné cukrárenské majstrovstvo je vycibrené desaťročiami praxe. Prípravujeme koláče na svadby a rodinné oslavy podľa receptov, ktoré sa odovzdávajú z pokolenia na pokolenie a sú zapísané hlboko v naších srdciach.

Výroba
KOLÁČOV

Na 600 metroch štvorcových priestoru, prebieha výroba, pri ktorej sme v dôležitých krokoch udržali ručnú výrobu. Náš remeselný prístup plne zodpovedá súčasným požiadavkám odberateľov. Prešli sme auditom spoločnosti TESCO. Naše výrobné postupy spĺňajú štandardy HACCP.
Naši pracovníci absolvujú pravidelné školenia. Rozširujeme ich zručnosti a udržiavame správne profesionálne návyky. Aktuálne pripravuje takmer 60 druhov koláčov a usilovne pripravujme a testujeme nové.

Neváhajte
OCHUTNAŤ

Naše koláče môžete nájsť na pultoch vybraných supermarketov Tesco, Billa, Terno, Hypernova, COOP, prípadne si ich objednať priamo na našom webe prostredníctvom eshopu. Distribúciu rozširujeme aj o cukrárne a kaviarne. Ak máte v obľube tradičné slovenské cukrárske výrobky, neváhajte sa na nás opýtať. Žiadajte si Slovenskú cukráreň vo Vaších potravinách, prípadne vo Vašej obľúbenej kaviarni alebo cukrárni.

Allrestaurants - SLOVENSKA - Kosice, سلوفاكيا Allrestaurants - SLOVENSKA - Kosice, سلوفاكيا Allrestaurants - SLOVENSKA - Kosice, سلوفاكيا Allrestaurants - SLOVENSKA - Kosice, سلوفاكيا Allrestaurants - SLOVENSKA - Kosice, سلوفاكيا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X