JODKO (متنوع وعام)

Allrestaurants - JODKO - Wolsztyn, بولندا

العنوان: Berzyna 70, 64-200 Wolsztyn, بولندا
الهاتف: +48683845532 الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://jodko.pl البريد الإلكتروني: *

O firmie: Rodzinna firma wielobranżowa JODKO działa na rynku już ponad 20 lat. Przez ten okres stworzyliśmy stabilną firmę, dla której nadrzędnym celem jest wysoka jakość oferowanych produktów i punktualność dostaw. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zarówno w produkcji jak i w handlu pieczarek jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Obecnie prowadzimy produkcję pieczarki białej i brązowej na łącznej powierzchni 3500m2. Wyprodukowany towar eksportujemy do krajów Unii Europejskiej przede wszystkim do Niemiec i Belgii.

Firma JODKO posiada bogaty i nowoczesny tabor samochodowy przystosowany do przewozu grzybów. Dbając o zapewnienie jak najwyższej jakości oferowanego towaru nasza firma funkcjonuje opierając się na systemach zarządzania według norm PN-EN ISO 9001:2001 oraz DS.3027 E:2002 (HACCP).

Allrestaurants - JODKO - Wolsztyn, بولندا Allrestaurants - JODKO - Wolsztyn, بولندا Allrestaurants - JODKO - Wolsztyn, بولندا Allrestaurants - JODKO - Wolsztyn, بولندا Allrestaurants - JODKO - Wolsztyn, بولندا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X