HERBAPOL (GENERAL)

Allrestaurants - HERBAPOL - Lublin, POLEN

Address: Diamentowa 25, 20-471 Lublin, POLEN
Phone: - Mobil: * Fax: *
Website: http://herbapol.com.pl Email: *

Nasze zioła, aromatyczne herbaty oraz pełne smaku syropy powstają z najlepszych, tylko naturalnych składników. Wszystko po to, byśmy mogli nieprzerwanie cieszyć się Waszym zaufaniem – dziś aż 84% Polaków bardzo dobrze zna naszą markę. Jesteśmy z tego dumni, ale na tym nie kończą się nasze starania. W zgodzie z hasłem „Herbapol – Masz to w naturze” wierzymy, że człowiek to część przyrody, a przyroda to część człowieka. Dlatego nasze produkty pozwalają żyć w zgodzie z naturą, korzystać z jej najcenniejszych bogactw, dzielić się nimi z innymi.

Świadomie stoimy na straży wartości takich jak troska, wspólne przeżywanie najgłębszych emocji, szacunek, dawanie oraz korzystanie z oparcia innych. Chcemy, aby sprawiały radość dziś oraz w przyszłości. By mogły cieszyć się nimi kolejne pokolenia. To coś więcej niż tradycja. To ufność w ideę jednej natury świata mimo wszystkich jego różnic.

Wierzymy, że tylko wspólnie możemy tworzyć i troszczyć się o naturę wokół nas, jak i naturę naszych przyszłych pokoleń.

Allrestaurants - HERBAPOL - Lublin, POLEN Allrestaurants - HERBAPOL - Lublin, POLEN Allrestaurants - HERBAPOL - Lublin, POLEN Allrestaurants - HERBAPOL - Lublin, POLEN Allrestaurants - HERBAPOL - Lublin, POLEN
x
X