STEPANKIV (GENERAL)

Allrestaurants - STEPANKIV - Lwów, OEKRAÏNE

Address: Henerala Kurmanovycha St, 9, 79040 Lwów, OEKRAÏNE
Phone: +380322675600 Mobil: * Fax: *
Website: http://stepankiv.com/ Email: *

Ми створили цей Інтернет магазин, аби Ви зручно могли придбати свіжу випічку від ТОВ «Степанків».
Ми пропонуємо доступні ціни від виробника та зручні умови доставляння.
У нашому магазині, що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Генерала Курмановича, 9 ми дбаємо, аби Ви завжди залишали нас з усмішкою. Запрошуємо Вас придбати торти, рулети, кекси, цукерки, печиво, пляцки та короваї на всі смаки.
Ми щоденно пропонуємо свіжу випічку та кондитерські вироби найвищого ґатунку, виготовлені за найкращими кондитерськими традиціями світу.
У нашій компанії працює мережа розповсюджувачів наших виробів у місті Львові та Івано-Франківську.
Ми щоденно вкладаємо душу у наші вироби і насамперед дбаємо про якість їхнього виготовлення та своєчасного доставляння до Вашого столу.
Ми ретельно плекаємо найкращі традиції з різних куточків світу і знаємо як усім хочеться скуштувати свіжого хліба без якого жодна страва не до ладу.
Ми пропонуємо свіжий домашній, житній, десертний хліб, булочки та плетінки на усі смаки.
Наші замовні торти користується особливим попитом, адже серед наших споживачів багато ласунів, які охоче купують торти на різні смаки.
Наші кондитери виготовляють свіжі торти за провідними рецептами та Вашими індивідуальними побажаннями. Ми пропонуємо торти різних розмірів, форм та смаків.
Наші кондитери володіють рецептами з різних куточків світу і гарантують вишукане поєднання стилю та смаку.
Ми виготовляємо свіжі рулети до вподоби найвибагливішим ласунам та ласунками.
Різноманіття кондитерських виробів від нашої компанії з-поміж яких торти, рулети, пляцки, короваї, печення, цукерки вражає і є запорукою доброго смаку та Вашого чудового настрою!

Allrestaurants - STEPANKIV - Lwów, OEKRAÏNE Allrestaurants - STEPANKIV - Lwów, OEKRAÏNE Allrestaurants - STEPANKIV - Lwów, OEKRAÏNE Allrestaurants - STEPANKIV - Lwów, OEKRAÏNE Allrestaurants - STEPANKIV - Lwów, OEKRAÏNE
x
X