ICE-CREAM (GENERAL)

Allrestaurants - ICE-CREAM - Zaporizhzhya, OEKRAÏNE

Address: Mahistral'na St, 100, 69600 Zaporizhzhya, OEKRAÏNE
Phone: +380612185900 Mobil: * Fax: *
Website: http://ice-cream.com.ua/ Email: *

ТОВ «Айс Запоріжжя» було засновано на основі відомого Запорізького державного обласного комунального торгово-виробничого підприємства «Айс», яке розпочало свою діяльність у далекому 1959 році.
На сьогоднішній день потужність встановленого на підприємстві обладнання дозволяє випускати понад 40 тонн морозива на добу. Компанія пропонує споживачам досить широкий асортимент своєї продукції, а це, на хвилиночку, більш ніж 60 найменувань морозива.
ТМ «Айс» - це завжди гарантія якості

У виробництві морозива використовуються лише натуральні інгредієнти і сучасне устаткування. Наші фахівці ретельно стежать за якістю вхідної сировини і вихідного продукту, тому ми можемо гарантувати, що наша продукція по-справжньому смачна і безпечна.


Наша мета - це турбота про здоров'я та благополуччя кожної сім'ї, яка вибирає продукцію нашого підприємства

Ми упевнені, що досягти результату можна лише якщо відноситися до своєї справи з любов'ю. Ми прагнемо зробити все з душею, щоб ви могли насолоджуватися прекрасним смаком морозива ТМ "АЙС".
У нас ви знайдете величезний спектр додаткових послуг
Наявність морозильних складських потужностей, сухих складів, кадрового потенціалу, дозволяє реалізувати повний комплекс «холодних» складських послуг.

Allrestaurants - ICE-CREAM - Zaporizhzhya, OEKRAÏNE Allrestaurants - ICE-CREAM - Zaporizhzhya, OEKRAÏNE Allrestaurants - ICE-CREAM - Zaporizhzhya, OEKRAÏNE Allrestaurants - ICE-CREAM - Zaporizhzhya, OEKRAÏNE Allrestaurants - ICE-CREAM - Zaporizhzhya, OEKRAÏNE
x
X