ALBINOSTM (GENERAL)

Allrestaurants - ALBINOSTM - Kolomyya, OEKRAÏNE

Address: Sharlaya st.21, 78200 Kolomyya, OEKRAÏNE
Phone: +380343355933 Mobil: * Fax: *
Website: http://albinostm.com/ Email: *

ТзОВ «Зерно-переробна компанія «ЮМАС» - є одним з провідних експортерів борошна до таких країн як: Китай, Туреччина, Йорданія, Ізраїль, Палестина, Румунія, Молдова, Польща, Словаччина, Іспанія, Німеччина, Угорщина.
Товарний асортимент ТзОВ «ЗПК «ЮМАС» включає: борошно пшеничне вищого ґатунку, борошно пшеничне першого ґатунку, борошно пшеничне другого ґатунку, борошно пшеничне цільнозернове (обойне), борошно житнє, висівки, крупи.
Ми цінуємо наших клієнтів, тому для виробництва нашого борошна ми вибираємо найкращі сорти пшениці, оскільки компанія розташована в сільськогосподарському регіоні країни.
Процес виробництва борошна безперервно контролюється досвідченими спеціалістами у відповідності з сертифікатами ISO та іншими стандартами якості. Наші млини мають лабораторії контролю якості, які оснащені сучасним обладнанням.
Тісне співробітництво з національними та іноземними партнерами дає міцну основу для оптимального ціноутворення та конкурентних цін на внутрішньому та міжнародному ринках борошна.
Ми зацікавлені в розвитку внутрішньої партнерської мережі та експорті борошна в іноземні країни. Для отримання більш детальної інформації, щодо експорту нашої продукції зв'яжіться з нами за реквізитами вказаними на сторінці Контакти, або завітайте на сторінку Експорт.
Новітні технології, збільшення обсягів виробництва, за рахунок відкриття 3 нових філій ТзОВ "ЗПК "ЮМАС", постійний розвиток та вдосконалення, а також злагоджена співпраця кваліфікованих працівників та шанобливе ставлення до кожного клієнта - це основні принципи політики нашої компанії, які ми вважаємо доброю основою для нових досягнень в майбутньому

Allrestaurants - ALBINOSTM - Kolomyya, OEKRAÏNE Allrestaurants - ALBINOSTM - Kolomyya, OEKRAÏNE Allrestaurants - ALBINOSTM - Kolomyya, OEKRAÏNE Allrestaurants - ALBINOSTM - Kolomyya, OEKRAÏNE Allrestaurants - ALBINOSTM - Kolomyya, OEKRAÏNE
x
X