DOROTA I KAZIK HURTOWNIA WARZYW I OWOCOW (GENERAL)

Allrestaurants - DOROTA I KAZIK HURTOWNIA WARZYW I OWOCOW - Gdansk, POLEN

Address: Wodnika 50, 80-299 Gdansk, POLEN
Phone: +48587628393 Mobil: * Fax: *
Website: http://dorotaikazik.pl Email: *

Hurtownia warzyw i owoców DOROTA&KAZIK funkcjonuje na rynku od 1990 roku.
Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży owoców i warzyw krajowych oraz z importu. Naszymi odbiorcami jest duża gama firm począwszy od hurtowni do małych sklepików i klientów indywidualnych. Zapewniamy swoim odbiorcom towar świeży, dobry gatunkowo przez cały rok.

Siedziba naszej firmy mieści się na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego RENK w Gdańsku, przy ul. Wodnika 50, gdzie dysponujemy halą magazynową o powierzchni chłodniczej ok. 900m2.
Posiadamy własną logistyką transportową ( auta od 3,5 ton do 24, wyposażone w windy załadowcze) co ułatwi szybką i terminową dostawę towaru. Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klienta a wieloletnie doświadczenie korzystnie wpływa na współpracę z klientami.

Allrestaurants - DOROTA I KAZIK HURTOWNIA WARZYW I OWOCOW - Gdansk, POLEN Allrestaurants - DOROTA I KAZIK HURTOWNIA WARZYW I OWOCOW - Gdansk, POLEN Allrestaurants - DOROTA I KAZIK HURTOWNIA WARZYW I OWOCOW - Gdansk, POLEN Allrestaurants - DOROTA I KAZIK HURTOWNIA WARZYW I OWOCOW - Gdansk, POLEN Allrestaurants - DOROTA I KAZIK HURTOWNIA WARZYW I OWOCOW - Gdansk, POLEN
x
X