U GRZESIA (GENERAL)

Allrestaurants - U GRZESIA - Bialystok, POLEN

Address: Warynskiego 26, 15-461 Bialystok, POLEN
Phone: +48510928966 Mobil: * Fax: *
Website: http://ugrzesia-bialystok.pl Email: *

Przetwórstwo warzyw i owoców – Białystok

Specjalizacją Przedsiębiorstwa Handlowego U Grzesia jest przetwórstwo warzyw i owoców. Nasza siedziba mieści się w Białymstoku. W swojej ofercie posiadamy przede wszystkim warzywa obierane. Nasza oferta skierowana jest głównie do lokali gastronomicznych. Warzywa przygotowywane są przez nas z ogromną starannością. Dostarczane do naszych klientów warzywa i owoce są zawsze świeże i odznaczają się wysoką jakością.

Warzywa obierane mają w sobie tę zaletę, że są już praktycznie przygotowane do sporządzania posiłku. Warzywa, które posiadamy są uprzednio umyte, obrane, a także dokładnie poszatkowane. Oferta warzyw obieranych skierowana jest głównie do klientów działających w gastronomii. Nasi klienci pochodzą głównie z Białegostoku i okolic. Realizowane przez nas przetwórstwo warzyw i owoców skierowane jest do klientów prowadzących restauracje, bary, hurtownie, hotele czy przetwórnie.

Co nas wyróżnia wśród innych firm specjalizujących się w przetwórstwie warzyw i owoców?
Tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim fachowa obsługa i szybkie terminy realizacji. Poza tym nasze warzywa i owoce są zawsze świeże. Warzywa obierane dają oszczędność czasu, przez co każda potrawa przygotowywana jest znacznie szybciej. Posiadamy wielu zadowolonych z naszych usług klientów. Dołącz do ich grona i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Allrestaurants - U GRZESIA - Bialystok, POLEN Allrestaurants - U GRZESIA - Bialystok, POLEN Allrestaurants - U GRZESIA - Bialystok, POLEN Allrestaurants - U GRZESIA - Bialystok, POLEN Allrestaurants - U GRZESIA - Bialystok, POLEN
x
X