INLINE (GENERAL)

Allrestaurants - INLINE - Murowana Goślina, POLEN

Address: Polna 40, 62-095 Murowana Goślina, POLEN
Phone: +48612224100 Mobil: * Fax: *
Website: http://inline.com.pl Email: *

Inline Poland jest jednym z 9 zakładów produkcyjnych wchodzących w skład europejskiej grupy Sirap. Od momentu powstania firmy w 1991 roku, bacznie obserwujemy zmieniającą się rzeczywistość, często wyprzedzając jej potrzeby. W efekcie projektujemy i tworzymy wysokiej jakości, nowoczesne opakowania, które są wyznacznikiem aktualnie panujących trendów. Staliśmy się dzięki temu jednym z najbardziej innowacyjnych i elastycznie działających przedsiębiorstw w branży, czego dowodem jest ciągły wzrost sprzedaży naszych opakowań w całej Europie oraz szybko rosnąca liczba firm z którymi współpracujemy.

Wybudowany od podstaw w 2009 roku zakład produkcyjny spełnia najwyższe standardy jakościowe, wymagane przez naszych klientów - firmy produkujące wyroby żywnościowe.

Allrestaurants - INLINE - Murowana Goślina, POLEN Allrestaurants - INLINE - Murowana Goślina, POLEN Allrestaurants - INLINE - Murowana Goślina, POLEN Allrestaurants - INLINE - Murowana Goślina, POLEN Allrestaurants - INLINE - Murowana Goślina, POLEN
x
X