FRUIT FAMILY (GENERAL)

Allrestaurants - FRUIT FAMILY - Bielsk Duzy, POLEN

Address: Sadków Szlachecki 23, 05-622 Bielsk Duzy, POLEN
Phone: +48486611169 Mobil: * Fax: *
Website: http://fruitfamily.eu Email: *

Firma FRUIT FAMILY Sp z o.o. to prężnie działająca Grupa producencka licząca 87 udziałowców, którzy produkują owoce na powierzchni powyżej 1 000 ha. Nasza roczna produkcja to około 35 000 ton jabłek.

Posiadamy jedną z najnowocześniejszych linii do sortowania owoców w Europie firmy Greefa o wydajności 30t na godzinę, jak również bardzo nowoczesne zaplecze do pakowania. Dysponujemy zapleczem przechowalniczym o pojemności 20 000t; wszystkie nasze chłodnie to ULO a część DKA. Możemy zaoferować również własny transport. Jesteśmy w stanie przygotować duże i jednorodne partie towaru o wysokiej jakości w szerokiej gamie opakowań nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Mimo, że jesteśmy firmą z kilkuletnim stażem, nasza pasja i pełne zaangażowanie sprawiło, że zyskaliśmy już na tym etapie stałe grono zaufanych partnerów.

Allrestaurants - FRUIT FAMILY - Bielsk Duzy, POLEN Allrestaurants - FRUIT FAMILY - Bielsk Duzy, POLEN Allrestaurants - FRUIT FAMILY - Bielsk Duzy, POLEN Allrestaurants - FRUIT FAMILY - Bielsk Duzy, POLEN Allrestaurants - FRUIT FAMILY - Bielsk Duzy, POLEN
x
X