ZAĻĀ GOVS (GENERAL)

Allrestaurants - ZAĻĀ GOVS - Riga, LATVIA

Address: Barona iela 34, LV-1010 Riga, LATVIA
Phone: +37167398675 Mobile: * Fax: *
Website: http://zalagovs.lv Email: *

LV:
Es esmu Zaļā govs. Un es ganos pa Latvijas un pasaules zaļākajām vietām, meklējot labākās lietas. Gan tās, kas ēdamas, gan tās, kas saimniecībā lietojamas. Un tas viss – lai Tu, Tava ģimene un mēs visi kopā justos labāk. Tai skaitā arī mūsu zeme, jo tā mums tikai viena – lolojama un saudzējama – tāpat kā mūsu veselība. Pie manis vienmēr plašā klāstā Tu atradīsi: dažāda veida bioloģiski audzētu gaļu, kā arī gaļu no citām Latvijas saimniecībām; svaigās zivis, kas nākušas no Peipusa ezera (vēdzeles, līdakas, zandarta, foreles filejas), kā arī uz pasūtījuma no audzētavas Mottra (tilapija, tīrīta tilapija, store, sams); bioloģiskos dārzeņus un augļus, sadarbojamies ar lielākajām Latvijas bioloģiskajām zemnieku saimniecībām, kā arī ar bioloģiski sertificētu bāzi Vācijā, kas iepērk dažādus produktus, tājā skaitā arī augļus un dārzeņus, no dažādu pasaules valstu bioloģiski sertifcētām saimniecībām; piena produktus; bioloģiskās olas, gan arī brīvi turētu māju vistu oliņas. Ir arī paipalu, zosu un pīļu olas; un citus dažādus ēdamus un saimniecībā noderīgus produktus.
EN:
I am a Green Cow. And I will graze through the greenest places in Latvia and the world, looking for the best things. Both those that are edible and those that are used on the farm. And it's all - that you, your family and we all feel better together. Including our land as well, because we have only one - cherished and savorable - just like our health. In my always wide range, you will find: various kinds of organic meat, as well as meat from other Latvian farms; fresh fish coming from Peipus Lake (eel, pike, zandarte, trout fillets), as well as on order from Mottra (tilapija, clean tilapija, store, catfish); Organic vegetables and fruits, cooperate with the largest organic farms in Latvia, as well as a biologically certified base in Germany, which buys various products, including fruits and vegetables, from biologically certified holdings from different countries of the world; dairy products; organic eggs and chicken eggs for free houses. There are also quails, goose and duck eggs; and other various edible and farm-friendly products.

Allrestaurants - ZAĻĀ GOVS - Riga, LATVIA Allrestaurants - ZAĻĀ GOVS - Riga, LATVIA Allrestaurants - ZAĻĀ GOVS - Riga, LATVIA Allrestaurants - ZAĻĀ GOVS - Riga, LATVIA Allrestaurants - ZAĻĀ GOVS - Riga, LATVIA
x
X