TOP FOOD (GENERAL)

Allrestaurants - TOP FOOD - Riga, LATVIA

Address: Lubanas 82, LV-1073 Riga, LATVIA
Phone: +37129799799 Mobile: * Fax: *
Website: http://topfood.lv Email: *

LV:
Mēs, SIA “Top Food”, uzsākām savu darbību 2014. gadā un esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas ražo kūpinātus un svaigus sierus, kā arī siera uzkodas. Mūsu ražotie sieri ir prasmīgu un atbildīgu siera meistaru roku darbs. Sierus gatavojam tikai no svaiga un augstvērtīga Latvijas piena. To gatavošanas procesā netiek pievienoti ne konservanti, ne garšas pastiprinātāji. Produktu kvalitāti apliecina "Zaļās karotītes" sertifikāts. Mūsu sieru var lieliski baudīt ar alu un citiem iecienītiem dzērieniem. Mūsu sieri ir lielisks našķis svētku reizēs, kā arī ātra un veselīga uzkoda ikdienas steigā.
Siera garšas buķete kļūst izteiktāka, ja to pasniedz istabas temperatūrā. Lai ēdienu padarītu pikantāku un interesantāku, iesakām sieru pievienot zupām,
salātiem un sviestmaizēm! “Top Food” sieri ir iecienīti un novērtēti arī ārpus Latvijas robežām. Mūsu produkti tiek eksportēti uz Lietuvu, Igauniju, Angliju, Īriju, Poliju, Bulgāriju, Rumāniju, Vāciju, Somiju, Grieķiju, Zviedriju, Norvēģiju, Vjetnamu, Koreju, ASV, kā arī aktīvi meklējam sadarbības partnerus citās valstīs.
EN:
Company "Top Food" started its activity in 2014 and specializing in fresh and smoked cheese production. Our cheese is the result of skillful and responsible work of cheese masters. Cheese is made from high quality Latvian cows milk. No preservatives or flavour enhancers are used during cheese preparations. The quality of the products is confirmed by the certificate "Green spoon". Our cheeses are very good as self-starters, but also can be fed to a variety of drinks. Our cheeses are the best snacks for a party, while travelling or to have a bite on the go. Cheese flavour becomes more distinct, when cheese is served at room temperature. To make food more spicy and interesting, we recommend to add our cheese to soups, salads and sandwiches! The products of our company are popular both in Latvia and abroad. We export our cheeses to Lithuania, Estonia, Finland, Germany, England, Ireland, Bulgaria, Romania, Greece, Israel and Vietnam; and we are actively searching for cooperation partners in other countries of the world.

Allrestaurants - TOP FOOD - Riga, LATVIA Allrestaurants - TOP FOOD - Riga, LATVIA Allrestaurants - TOP FOOD - Riga, LATVIA Allrestaurants - TOP FOOD - Riga, LATVIA Allrestaurants - TOP FOOD - Riga, LATVIA
x
X