SATYS (GENERAL)

Allrestaurants - SATYS - Preiļi, LATVIA

Address: Raiņa bulvaris 17, Preiļi, LATVIA
Phone: +37125151505 Mobile: * Fax: *
Website: http://satys.lv Email: *

Cilvēki Latgalē un Latvijā mīl ēst gaļu – mēs ne tikai mīlam to ēst, bet arī zinam kā to pagatavot, lai radītu garšas piedzīvojumu. Gaļas pārstrāde un jaunas receptes ir mūsu kaislība. Latgalē esam atraduši garšas idejas un apvienojot to ar īpašnieku degsmi visā, ko dara ir dzimis uzņēmums „Sātys”... „Sātys” ir ģimenes uzņēmums, kura ideja izaugusi no desu gatavošanas savā virtuvē līdz uzņēmumam, kas nodarbina vairāk nekā 20 cilvēkus un saimnieko vairākos savas produkcijas oriģinālveikaliņos.

„Sātys” veikaliņi vieta, kur mūsu produkts satiek pircējus. Cilvēki mācās izgaršot gaļas produktus atšķirīgi ne tikai uzlikt tos uz maizītes vai pasniegt kopā ar kartupeļiem. Mēs piedāvājam garšu bagātību. Mēs un mūsu produkcijas cienītāji nepieļauj to, ka visi gaļas produkti garšo vienādi... Bet mūsu darbinieki paši no sirds tic savam produktam un zīmolam. Mēs esam aizrautīgi un tā ir mūsu būtība!

Allrestaurants - SATYS - Preiļi, LATVIA Allrestaurants - SATYS - Preiļi, LATVIA Allrestaurants - SATYS - Preiļi, LATVIA Allrestaurants - SATYS - Preiļi, LATVIA Allrestaurants - SATYS - Preiļi, LATVIA
x
X