PRODEJNY ZEMAN (GENERAL)

Allrestaurants - PRODEJNY ZEMAN - Prague, CZECH REPUBLIC

Address: Choceradská 2755/19, Prague, CZECH REPUBLIC
Phone: +420318401111 Mobile: * Fax: *
Website: http://www.prodejnyzeman.cz Email: *

Abychom našemu zákazníkovi mohli dopřát každý den kvalitní a žádaný sortiment, má společnost také svoji materřskou výrobu, kde se každý den připravují čerstvé české speciality s dlouholetou tradicí, které si zákazník může zakoupit na kterékoliv, jemu nebližší prodejně ZEMAN maso-uzeniny. Nabízený sortiment pochází především z mateřské výroby v Příbrami, kde se tyto produkty dle českých receptur vyrábí. Prioritou je zajistit co nejvíce vstupních surovin od českých chovatelů a výrobců a podpořit tak domácí produkci.

Do řeznictví ZEMAN maso-uzeniny denně přivážíme čerstvé maso, tradiční uzeniny a lahůdky přímo z naší mateřské výroby v Příbrami. Zde je zajištěn celkový proces zpracování jatečního kusu původem od českých zemědělců z okolí Příbrami. Tak abychom naplnili Vaše přání, je nabídka doplněna o produkty od dlouhodobě prověřených dodavatelů. Můžete si tak s klidem a hlavně s chutí dopřát širokou nabídku mas, uzenin, lahůdek a jiných specialit.

Allrestaurants - PRODEJNY ZEMAN - Prague, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - PRODEJNY ZEMAN - Prague, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - PRODEJNY ZEMAN - Prague, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - PRODEJNY ZEMAN - Prague, CZECH REPUBLIC Allrestaurants - PRODEJNY ZEMAN - Prague, CZECH REPUBLIC
x
X