ASTRA (GENERAL)

Allrestaurants - ASTRA - Poznan, POLAND

Address: Garbary 114, 61-757 Poznan, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://astra.com.pl Email: *

Poznańska Palarnia Kawy Astra jest najstarszym miejscem palenia kawy i konfekcji herbat w Poznaniu. Stworzona w 1973 roku, w krótkim czasie stała się liderem swojej branży.

W marcu 2007r. - jako jedyna palarnia - wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności PN-EN ISO 22000.Astra działa w oparciu o najnowocześniejsze linie technologiczne takie, jak: Probat Controx - jedyny w Polsce system mielenia, stabilizowania i pakowania kawy bez dostępu tlenu, dzięki czemu aromat świeżo mielonych ziaren jest długo wyczuwalny, czy IMA - linia specjalistycznych maszyn pakujących herbatę ekspresową.Od lat naszym symbolem jest niskodrażniąca kawa Astra. Pojawiła się na rynku jako pierwsza i do tej pory jest najpopularniejszą w swojej klasie. Nasi konsumenci stale po nią sięgają dla jej wyjątkowych wartości zdrowotnych.Poznańska Palarnia Kawy, ma również swój ogromny wkład w kształtowanie polskiego rynku herbat.

W 1995r. wprowadziła nowość - czarne herbaty afrykańskie Safari i Ygara o charakterystycznym i niespotykanym smaku
i aromacie.

W 1999r. za sprawą Palarni Astra do Polski trafiła, ceniona na rynkach zachodnich, herbata Roiboos bogata w unikatowe walory zdrowotne, nazywana „herbatą życia".

Oferta powiększona została w 2006 roku o serię Linea Vita, w której skład weszły herbaty zdrowotne takie ,jak: Yerba Mate, Sencha Ogrody Edenu oraz o herbaty czarne: Angielską i Earl Grey.

Allrestaurants - ASTRA - Poznan, POLAND Allrestaurants - ASTRA - Poznan, POLAND Allrestaurants - ASTRA - Poznan, POLAND Allrestaurants - ASTRA - Poznan, POLAND Allrestaurants - ASTRA - Poznan, POLAND
x
X