SAWEX FOODS (GENERAL)

Allrestaurants - SAWEX FOODS  - Warsaw, POLAND

Address: Wiertnicza 70, 02-952 Warsaw, POLAND
Phone: +48226517904 Mobile: * Fax: *
Website: http://halina.eu Email: *

O marce

To, co jemy, jest równie ważne, jak to kim jesteśmy. Nasze pożywienie w znacznym stopniu decyduje o naszym zdrowiu, samopoczuciu i kondycji fizycznej. Dlatego warto wybierać to, co dla nas jest najlepsze!

Chcesz mieć pewność, że Twoje potrawy są naturalne i zdrowe, zadbaj o to, aby w Twojej kuchni nie zabrakło najlepsze jakości produktów. Wybierz markę Halina.

Tradycyjne smaki znane i lubiane przez Polaków, wysoka jakość, dobra cena to zalety, które mają produkty Halina. Marka stworzona została przez Sawex – rodzinną polską firmę, która wykorzystała swoje wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę, aby przygotować produkt nie tylko dobry, ale także łatwy i wygodny do użycia.

Od 1997 roku wszystkie produkty z logo Halina wytwarzane są z najlepszych gatunków ryżu, płatków, kasz i nasion strączkowych, a ich smak jest dostosowany do naszych, polskich upodobań smakowych.

Allrestaurants - SAWEX FOODS  - Warsaw, POLAND Allrestaurants - SAWEX FOODS  - Warsaw, POLAND Allrestaurants - SAWEX FOODS  - Warsaw, POLAND Allrestaurants - SAWEX FOODS  - Warsaw, POLAND Allrestaurants - SAWEX FOODS  - Warsaw, POLAND
x
X