ACTIVA POLSKA (GENERAL)

Allrestaurants - ACTIVA POLSKA - Jawor, POLAND

Address: Słowackiego 1, 59-400 Jawor, POLAND
Phone: +48768780640 Mobile: * Fax: *
Website: http://activa-grill.pl Email: *

Frima ACTIVA Grillküche stała się znanym i cenionym dostawcą wysokiej jakości grilli, akcesoriów do grillowania, opiekaczy gastronomicznych i produktów związanych z ciepłem w ogrodzie. Wraz z rozwojem strategii firma stała się także wiodącym oferentem parasoli grzewczych, z których na szczególną uwagę zasługuje chroniona patentem piramida Cheopsa wyróżniająca się innowacyjnym designem i niepowtarzanym efektem emitowanego ciepła.

W chwili obecnej firma ACTIVA Grillküche posiada w asortymencie ponad 180 produktów, które zyskały uznanie i zaufanie licznej grupy klientów. Wyroby firmy ACTIVA podlegają ostrym kontrolom jakościowym i odpowiadają następującym normom i dyrektywom: TÜV, GS, CE i DIN, większość oferowanych produktów posiada ceniony na rynku europejskim certyfikat GS. Popularność i niezawodność marki ACTIVA Grillküche poparte jest także wysokimi obiektywnymi ocenami przetestowanych urządzeń w magazynie „ETM Testmagazin” , gdzie ACTIVA była dwukrotnym zwycięzcą i wielokrotnym zdobywcą oceny dobrej.

Oferujemy m.in :

Grille gazowe
Grille gazowe z lawą wulkaniczną
Grille gazowe wózki
Grille gazowe kuchnie
Grille gastronomiczne
Rożen
Grille gazowo-węglowe
Grille COMBO
Grille betonowe
Grille węglowe

Allrestaurants - ACTIVA POLSKA - Jawor, POLAND Allrestaurants - ACTIVA POLSKA - Jawor, POLAND Allrestaurants - ACTIVA POLSKA - Jawor, POLAND Allrestaurants - ACTIVA POLSKA - Jawor, POLAND Allrestaurants - ACTIVA POLSKA - Jawor, POLAND
x
X