EUROFIRANY (GENERAL)

Allrestaurants - EUROFIRANY - Zywiec, POLAND

Address: Sienkiewicza 81, 34-300 Zywiec, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://eurofirany.com.pl/ Email: *

Firma Eurofirany z siedzibą w Żywcu istnieje na rynku polskim od 1991 roku. Jesteśmy największym importerem firan i zasłon w Polsce. Importujemy z ponad 650 największych fabryk z całego świata. Prowadzimy stałą współpracę z ponad 4000 sklepów w kraju i zagranicą.

W roku 2005 firma przeniosła się do nowej siedziby sfinansowanej wyłącznie z własnych środków, której całkowita powierzchnia użytkowa to 30 000 m2. Obecnie firma zatrudnia ponad 300 pracowników.

W naszej ofercie znajduje się kilka tysięcy wzorów firan i zasłon, narzuty, koce, ręczniki, szlafroki oraz pościel. Polecamy naszym Klientom największy w Polsce wybór wzorów ceramiki dekoracyjnej, kwiatów oraz dodatków do dekoracji wnętrz, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oprócz sprzedaży hurtowej jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy formę sprzedaży kuponowej, w której towar dzięki współpracującej z nami firmie kurierskiej może być dostarczony do naszych odbiorców w ciągu 24h.

Równie ważnym obszarem działania firmy jest dynamicznie rozbudowywana sieć salonów firmowych na terenie całego kraju. Posiadamy już ponad 70 dobrze prosperujących sklepów, a ich liczba dynamicznie wzrasta. W naszych salonach postawiliśmy na najwyższą jakość proponowanych usług. Każdy z naszych sklepów opatrzony jest znakiem firmowym, w którego żółto czarne logo wpisany jest charakterystyczny zawsze rozpoznawalny znak korony.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i skłoni do dołączenia do grona naszych klientów. Zapraszamy !

Allrestaurants - EUROFIRANY - Zywiec, POLAND Allrestaurants - EUROFIRANY - Zywiec, POLAND Allrestaurants - EUROFIRANY - Zywiec, POLAND Allrestaurants - EUROFIRANY - Zywiec, POLAND Allrestaurants - EUROFIRANY - Zywiec, POLAND
x
X