POLMARKUS (GENERAL)

Allrestaurants - POLMARKUS - Pyskowice, POLAND

Address: Wyszyńskiego 62, 44-120 Pyskowice, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://polmarkus.com.pl/ Email: *

Polmarkus sp. z o.o. zajmuje się zaopatrzeniem i kompleksową obsługą zakładów cukierniczych, piekarskich, lodziarni oraz gastronomii.

Szczycimy się wieloletnim doświadczeniem i zdobytą wiedzą. Oferujemy surowce, dekoracje, opakowania, środki czystości, sprzęt i urządzenia. Zapewniamy pełne wsparcie technologiczne w zakresie nowych rozwiązań i technologii.

Dzięki efektywnemu systemowi kontaktu z klientem oraz rozbudowanej flocie transportowej – w skład której wchodzą samochody o różnej ładowności i z agregatami chłodniczymi – zapewniamy dostawy towaru w każdej ilości i terminowo.

Współpracujemy z ponad 300 dostawcami; w naszej ofercie znajduje się blisko 6.000 artykułów spożywczych i technicznych, gwarantujących zróżnicowanie i dopasowanie oferty do konkretnych potrzeb. Znaleźliśmy się w gronie „Gazel Biznesu”, najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Doceniono nie tylko obsługę i serwis klienta, ale również nowoczesne powierzchnie biurowe i rozwój bazy transportowej.

Zapraszamy również do samoobsługowego Salonu Firmowego. Na ponad 800 m² znalazło się 2500 produktów dla piekarzy, cukierników i lodziarzy od maszyn i urządzeń po dekoracje, akcesoria, opakowania, drobny sprzęt, środków czystości, ubrania.

Allrestaurants - POLMARKUS - Pyskowice, POLAND Allrestaurants - POLMARKUS - Pyskowice, POLAND Allrestaurants - POLMARKUS - Pyskowice, POLAND Allrestaurants - POLMARKUS - Pyskowice, POLAND Allrestaurants - POLMARKUS - Pyskowice, POLAND
x
X