DROBEX (GENERAL)

Allrestaurants - DROBEX - Solec Kujawski, POLAND

Address: Powstańców 19 , 86-050 Solec Kujawski, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://drobex.com.pl/ Email: *

Jesteśmy jednymi z czołowych producentów najwyższej jakości mięsa drobiowego oraz jego przetworów w kraju. Nasze produkty doskonale wzbogacają dietę, charakteryzując się obniżoną zawartością tłuszczu zwierzęcego i cennymi właściwościami odżywczymi.

Mięso surowe, jak i jego wyroby, dostępne są niemal we wszystkich największych sieciach supermarketów, a także w mniejszych sklepach osiedlowych. Nasze produkty uszlachetniają również ofertę restauracji KFC – zarówno w kraju, jak i w Europie Zachodniej.

Jesteśmy dumni z tego, że od początku 2011 roku produkujemy wyroby renomowanej marki Bydgoskich Zakładów Mięsnych, której początki sięgają 1890 roku. W swojej dwuwiekowej tradycji firma ta wytwarza nie tylko znane i popularne lokalnie produkty, ale także wyroby innowacyjne z mięsa wieprzowego oraz wołowego.

Pochodzenie naszych produktów jest związane z Kujawami – piękną i naturalną krainą w centralnej Polsce o charakterze rolniczym, dlatego tym bardziej szczycimy się promowaniem wartości proekologicznych i prozdrowotnych.

Allrestaurants - DROBEX - Solec Kujawski, POLAND Allrestaurants - DROBEX - Solec Kujawski, POLAND Allrestaurants - DROBEX - Solec Kujawski, POLAND Allrestaurants - DROBEX - Solec Kujawski, POLAND Allrestaurants - DROBEX - Solec Kujawski, POLAND
x
X