PLAWECKI (GENERAL)

Allrestaurants - PLAWECKI - Laskowa, POLAND

Address: Laskowa 439, 34-602 Laskowa, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://plawecki.pl/ Email: *

Firma " Pławecki " została założona w 1998 roku przez Stefana Pławeckiego. Inspiracją do jej powstania były tradycje terenów górskich. W roku 1997 wraz z rodziną przeprowadziliśmy próby z lekko zakwaszonego mleka krowiego i soli aby uzyskać masę serową która jest niezbędna do wyrobu obecnych naszych produktów.

Duży wpływ na rozwój firmy i możliwość zwiększenia produkcji było zaprojektowanie i wykonanie odpowiednich pomieszczeń i urządzeń do produkcji naszych wyrobów, które w 90 % wykonywane są ręcznie.
Dzięki temu dzisiaj mogą Państwo zachwycać się niepowtarzalnym smakiem " Zakąski serowej " oraz "osełki i gałki laskowskiej" produkowanych w czterech smakach.
Firma "Pławecki" w dalszym ciągu prężnie się rozwija, jej wyroby dostępne są w sieciach hipermarketów na terenie całego kraju. W chwili obecnej zakład dostosowany jest do wymogów Unii Europejskiej

Allrestaurants - PLAWECKI - Laskowa, POLAND Allrestaurants - PLAWECKI - Laskowa, POLAND Allrestaurants - PLAWECKI - Laskowa, POLAND Allrestaurants - PLAWECKI - Laskowa, POLAND Allrestaurants - PLAWECKI - Laskowa, POLAND
x
X