LUBELLA (GENERAL)

Allrestaurants - LUBELLA - Lublin, POLAND

Address: Wrotkowska 1, 20-469 Lublin, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://lubella.pl/ Email: *Jakość produktów to dla Lubelli priorytet, łączymy tradycję z nowoczesnymi technologiami. Ponad 130-letnie doświadczenie w zakresie przetwórstwa zbóż oraz starannie opracowane i ciągle udoskonalane receptury łączymy z wiedzą naszych pracowników i możliwościami, jakie daje współczesna technologia. Wszystko po to, aby wypełnić najwyższe standardy na każdym etapie powstawania naszych produktów i w efekcie dostarczyć na rynek wyroby o stałej, gwarantowanej jakości. Stale inwestujemy w pozyskiwanie i wdrażanie nowych technologii. Dzięki temu Lubella utrzymuje pozycję lidera rynku i często wyznacza nowe trendy rynkowe.

Lubella posiada bardzo nowoczesne linie produkcyjne, kilkuetapowy system kontroli procesu produkcji, dzięki którym może dostarczać konsumentom produkty o gwarantowanej jakości.

Lubella prowadzi produkcję zgodnie z wdrożonymi i certyfikowanymi systemami: bezpieczeństwa zdrowotnego HACCP oraz zarządzania jakością ISO 9001 : 2001.

Do produkcji firma używa tylko surowców najwyższej jakości dostarczanych przez najlepszych i sprawdzonych dostawców. Makaron Lubella wytwarzany jest z wysokiej jakości pszenicy. Specjalny proces mielenia pozwala otrzymać z niej mąkę, dzięki której makaron jest odpowiednio twardy i doskonale sprężysty. Odpowiedni proces suszenia sprawia, że makaron Lubella nie skleja się i zachowuje naturalny zapach oraz złocisty kolor.

Allrestaurants - LUBELLA - Lublin, POLAND Allrestaurants - LUBELLA - Lublin, POLAND Allrestaurants - LUBELLA - Lublin, POLAND Allrestaurants - LUBELLA - Lublin, POLAND Allrestaurants - LUBELLA - Lublin, POLAND
x
X