RUNOLAND (GENERAL)

Allrestaurants - RUNOLAND - Gora, POLAND

Address: Podwale 11 , 56-200 Gora, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://runoland.pl Email: *


RUNOLAND - producent przetworów, wyrobów garmażeryjnych, żywności ekologicznej Firma RUNOLAND to nie tylko producent zdrowej żywności, ale przede wszystkim marka gwarantująca doskonałe w smaku produkty z warzyw i owoców. Naszą specjalnością jest przetwórstwo spożywcze, dzięki czemu możemy oferować Klientom takie rarytasy jak: grzyby marynowane i suszone, dżemy i konfitury z wiśni, czy jagody, a także wyroby garmażeryjne jak farsz z pieczarek, czy nadzienie truskawkowe. Prawdziwe perełki smaku, pozbawione sztucznych konserwantów i oparte na tradycyjnej recepturze dostępne są w postaci dyni marynowanej, żurawiny, ćwikły z chrzanem bądź ogórków małosolnych.

Do tworzenia naszych przetworów wykorzystujemy to, co ofiaruje nam runo leśne oraz Matka Natura. Działając jako producent wyrobów garmażeryjnych i przetwórnia owoców i warzyw wykorzystujemy najlepsze komponenty pochodzenia organicznego. Bazujemy na naturalnych składnikach zapewniając tym samym unikalny smak i aromat marynat. Przetwórstwo owocowo-warzywne opieramy na sprawdzonych przepisach i doskonałej jakości składnikach. Produkcja wyrobów garmażeryjnych, tradycyjnych, mrożonych i ekologicznych przebiega w oparciu o najwyższe standardy jakości. W ten sposób powstają produkty zapewniające niezwykłe doznania smakowe.

Allrestaurants - RUNOLAND - Gora, POLAND Allrestaurants - RUNOLAND - Gora, POLAND Allrestaurants - RUNOLAND - Gora, POLAND Allrestaurants - RUNOLAND - Gora, POLAND Allrestaurants - RUNOLAND - Gora, POLAND
x
X