AN MARKO (GENERAL)

Allrestaurants - AN MARKO - Plock, POLAND

Address: Portowa 6, 09-401 Plock, POLAND
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://anmarko.pl Email: *

Firma powstała w lipcu 1991 roku w ramach czteroosobowej spółki cywilnej. Myślą przewodnią było wyprodukowanie makaronu, który jakością i smakiem odpowiadał tradycyjnemu wyrobowi naszych mam i babć. Pomysł okazał się trafiony.

Spółka funkcjonowała do kwietnia 1995 roku, po czym nastąpił jej podział w wyniku którego powstały dwie niezależne wytwórnie makaronu. W efekcie zaistniałych zmian powstał nowy podmiot gospodarczy pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "AN-MARKO" s.c. prowadzony przez Annę i Marka Dąbrowskich.
W październiku 2001 roku spółka cywilna została przekształcona w spółkę jawną i wpisana do rejestru przedsiębiorców pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "AN-MARKO" Dąbrowscy Spółka jawna. Obecnie zakład uległ rozbudowie i przeszedł gruntowną modernizację, posiada wdrożony System Zarządzania Jakością wg Normy ISO 9001:2000 i HACCP, co wpłynęło na wzrost produkcji i uzyskanie perfekcyjnej jakości. Makaron nasz spotkał się z uznaniem i akceptacją konsumentów. Jest prosty w recepturze, powstaje z wysokogatunkowej mąki pochodzącej z przemiału pszenicy zwyczajnej bez konserwantów i polepszaczy. Produkowany jest metodą próżniową na nowej automatycznej linii produkcyjnej. Pakowany jest w folię laminowaną zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej.

Allrestaurants - AN MARKO - Plock, POLAND Allrestaurants - AN MARKO - Plock, POLAND Allrestaurants - AN MARKO - Plock, POLAND Allrestaurants - AN MARKO - Plock, POLAND Allrestaurants - AN MARKO - Plock, POLAND
x
X