FARM FRITES (GENERAL)

Allrestaurants - FARM FRITES - Lebork, POLAND

Address: Staromiejska 17, 84-300 Lebork, POLAND
Phone: +48598637500 Mobile: * Fax: *
Website: http://farmfrites.pl Email: *

Od ponad 40 lat firma Farm Frites jest zaangażowana w stały proces kształcenia specjalistów w dziedzinie uprawy, kwalifikacji, przetwarzania i pakowania produktów ziemniaczanych. Obecnie, w wielu krajach, jesteśmy niekwestionowanym ekspertem jeśli chodzi o mrożone i chłodzone produkty ziemniaczane.
Farm Frites ugruntowała swoją pozycję lidera dzięki wielkiemu zaangażowaniu w sprawę jakości. Zamierzamy utrzymać ją na jak najwyższym poziomie poprzez dalsze doskonalenie wartości, które uczyniły Farm Frites tym, czym jest dziś: firmą o prawdziwie globalnym zasięgu, stanowiącą ważne ogniwo w łańcuchu, rozpoczynającym się od uprawy ziemniaków w Europie, na Bliskim Wschodzie i Ameryce Południowej a kończącym się na talerzach konsumentów na całym świecie.

Firma Farm Frites została założona w 1971 jako firma rodzinna, którą pozostaje do dnia dzisiejszego. Firma oparta na pozornie prostych wiejskich wartościach, takich jak czystość, autentyczność i umiejętności rolnicze. Firma oddana dbałości o środowisko naturalne i troszcząca się o ludzką twarz biznesu. Firma mająca służyć zaspakajaniu w jednakowym stopniu interesów klientów, konsumentów, dostawców i pracowników. Firma, która zawsze podążała za jedną długofalową wizją i zachowała konsekwencję w swojej strategii. Rezultat: znaczący sukces.

Allrestaurants - FARM FRITES - Lebork, POLAND Allrestaurants - FARM FRITES - Lebork, POLAND Allrestaurants - FARM FRITES - Lebork, POLAND Allrestaurants - FARM FRITES - Lebork, POLAND Allrestaurants - FARM FRITES - Lebork, POLAND
x
X