JAWO (GENERAL)

Allrestaurants - JAWO - Czestochowa, POLAND

Address: Rownoległa 88/98, 42-216 Czestochowa, POLAND
Phone: +48343631428 Mobile: * Fax: *
Website: http://jawo.pl Email: *

Istniejemy od 1992 roku. Idea założenia JAWO narodziła się w głowach grupy przyjaciół, których połączyła miłość do najlepszych kulinarnych tradycji.

Zasada przyświecająca naszej pracy jest prosta: chcemy produkować smaczną i zdrową żywność, po którą sięgną wszyscy czynni zawodowo ludzie. Którą wybiorą świadome swoich potrzeb rodziny, na którą zdecydują się zarówno młodzi, jak i ci trochę starsi. Ze swą ofertą wychodzimy do osób, którym na co dzień brakuje czasu, ale które mimo to lubią mądrze jeść.

Od początku stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość i niepowtarzalny smak wytwarzanych produktów, dlatego zdecydowaliśmy się na tradycyjną ręczną metodę wyrobu pierogów i klusek. Dziś wytwarzamy około 350 ton miesięcznie, co czyni nas największym producentem tego typu mrożonek w Polsce.

Allrestaurants - JAWO - Czestochowa, POLAND Allrestaurants - JAWO - Czestochowa, POLAND Allrestaurants - JAWO - Czestochowa, POLAND Allrestaurants - JAWO - Czestochowa, POLAND Allrestaurants - JAWO - Czestochowa, POLAND
x
X