LACTIMA (GENERAL)

Allrestaurants - LACTIMA - Morag, POLAND

Address: Kaszubska 6, 14-300 Morag, POLAND
Phone: +48897574065 Mobile: * Fax: *
Website: http://lactima.pl Email: *

Firma rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu. Nadrzędnym celem działania Spółki LACTIMA jest dostosowywanie jakości produktów do potrzeb i oczekiwań klientów oraz systematyczny rozwój i utrwalanie konkurencyjnej pozycji firmy na rynku. Lokalizacja firmy w regionie Warmii i Mazur sprzyja wytwarzaniu żywności czystej ekologicznie. LACTIMA Sp. z o.o. w Morągu specjalizuje się w produkcji serów topionych. Jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęła produkcję serów topionych plasterkowanych w oparciu o najnowocześniejsze urządzenia i technologie.
Firma systematycznie rozszerza swój asortyment. Oferta firmy obejmuje między innymi sery topione w plasterkach 130 g, w krążku 140 g, w kostce 100 g, w serdelku 100 g, kubku 150g, produkt tłuszczowo białkowy Cremettę 150 g. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. LACTIMA, jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęła konfekcję masła i margaryny w hermetycznych opakowaniach jednorazowych 10 g i 15 g, które gwarantują odpowiednią jakość produktu o wydłużonym terminie przechowywania. Od wielu lat w firmie zarządzanie jakością jest zgodne ze standardami zawartymi w normach z serii ISO 9000. Przyznany certyfikat systemu zgodności z ISO 9001 potwierdza, że celem strategii działania
i rozwoju Spółki jest dbałość o klienta. LACTIMA systematycznie prowadzi działania pro rynkowe, doskonali technologię produkcji oraz wprowadza nowe produkty. LACTIMA Sp. z o.o. posiada uprawnienia do produkcji serów topionych i masła na rynki krajów Unii Europejskiej.
Firma LACTIMA Sp. z o.o. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000111384. Wysokość kapitału zakładowego spółki wynosi 50 000,00 zł.
Zapraszamy do współpracy.

Allrestaurants - LACTIMA - Morag, POLAND Allrestaurants - LACTIMA - Morag, POLAND Allrestaurants - LACTIMA - Morag, POLAND Allrestaurants - LACTIMA - Morag, POLAND Allrestaurants - LACTIMA - Morag, POLAND
x
X