PLASTMET (GENERAL)

Allrestaurants - PLASTMET - Lubasz, POLAND

Address: Chrobrego 1, 64-720 Lubasz, POLAND
Phone: +48672556032 Mobile: * Fax: *
Website: http://plastmet.pl Email: *

Szanowni Państwo,
Plastmet to znana w kraju i zagranicą firma produkująca doskonałej jakości meble ze stali nierdzewnej i stali zwykłej, malowanej proszkowo. W bogatej ofercie naszych produktów znajdziecie Państwo meble i urządzenia gastronomiczne, socjalne, warsztatowe, magazynowe, biurowe, szkolne oraz medyczne i laboratoryjne. Wykonujemy również okapy wentylacyjne i sprzęt sportowy na stałe znajdujące się w naszej ofercie. Trwałe oznaczenie naszych produktów potwierdza ich autentyczność i pochodzenie.
Od momentu powstania firmy intensywnie inwestujemy w nasz rozwój. W 2005 roku uruchomilismy nową linię wzorniczą profesjonalnych mebli gastronomicznych i ciągów wydawczych a od 2006 roku nasz asortyment produkujemy na najnowszej generacji maszynie CNC. Nasze produkty budujemy w oparciu o własne i zdobyte przez lata doświadczenie.
Prezentowany asortyment pozwala tworzyć system modułowy, co umożliwia konfigurować wyposażenie w sposób najbardziej optymalny zgodny z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Wszystkie wyroby naszej firmy wykonane są zgodnie z wymogami stawianymi przez dany przemysł oraz instytucje powołane do sprawowania nadzoru nad warunkami sanitarno-epidemiologicznymi w obiektach zbiorowego żywienia.
Nasze produkty posiadają niezbędne świadectwa i certfikaty, między innymi: Świadectwo Państwowego Zakładu Higieny dopuszczające wyroby do obrotu i kontaktu z żywnością i znak bezpieczeństwa "B" Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Meble produkowane przef firmę Plastmet są funkcjonalne i wykonane w oparciu o procedury uzyskanych certyfikatów ISO 9001 i 14001, co gwarantuje wysoką jakość oferowanych Państwu produktów.

Zapraszamy do współpracy !!!

Allrestaurants - PLASTMET - Lubasz, POLAND Allrestaurants - PLASTMET - Lubasz, POLAND Allrestaurants - PLASTMET - Lubasz, POLAND Allrestaurants - PLASTMET - Lubasz, POLAND Allrestaurants - PLASTMET - Lubasz, POLAND
x
X