AGRO - WODZISLAW (GENERAL)

Allrestaurants - AGRO - WODZISLAW - Wodzislaw Slaski, POLAND

Address: Walowa 49, 44-300 Wodzislaw Slaski, POLAND
Phone: +48324551051 Mobile: * Fax: *
Website: http://agro-wodzislaw.pl Email: *

Nasza oferta zawiera asortymenty niezbędne dla zaopatrzenia cukierni, piekarni, jednostek żywienia zbiorowego itp.

Znajdują się w niej m.in.: galaretki owocowe o tradycyjnych smakach, galaretki wieloowocowe w oryginalnych kolorach, galaretki pastelowe - jedyne na rynku nieprzeźroczyste galaretki czytaj więcej. Budynie i kisiele zarówno z cukrem jak i bez cukru.

Dodatki piekarnicze i kulinarne: cukier wanilinowy, proszek do pieczenia, soda oczyszczona, żelatyna, kwasek cytrynowy, cynamon, mieszanki do wypieku ciasta piernikowego.

Szczególną Państwa uwagę zwracamy na galaretki, budynie i kisiele skomponowane z udziałem barwników pochodzenia naturalnego, czyli takich które nie wymagają deklaracji o wpływie na nadpobudliwość u dzieci.

Jako jedyni oferujemy nowoczesny makaron nie wymagający gotowania. Znany na rynku konsumenckim pod marką Pesso czytaj więcej. Ten stworzony wyłącznie ze zbożowych składników produkt proponujemy w 4ch wersjach:

- Pesso makaron bez gotowania pszenny

- Pesso makaron bez gotowania pszenno-gryczany

- Pesso makaron bez gotowania pszenno-kukurydziany

- Pesso makaron bez gotowania pszenno-owsiany

Allrestaurants - AGRO - WODZISLAW - Wodzislaw Slaski, POLAND Allrestaurants - AGRO - WODZISLAW - Wodzislaw Slaski, POLAND Allrestaurants - AGRO - WODZISLAW - Wodzislaw Slaski, POLAND Allrestaurants - AGRO - WODZISLAW - Wodzislaw Slaski, POLAND Allrestaurants - AGRO - WODZISLAW - Wodzislaw Slaski, POLAND
x
X