MAKARONY JASTRZEBSKIE (GENERAL)

Allrestaurants - MAKARONY JASTRZEBSKIE - Wodzislaw Slaski, POLAND

Address: Ofiar Oswiecimskich 6A, 44-300 Wodzislaw Slaski, POLAND
Phone: +48324763422 Mobile: * Fax: *
Website: http://makaronyjastrzebskie.pl Email: *

Firma Makarony Jastrzębskie Spółka z o. o. już od roku kontynuuje tradycje wytwórni makaronu tradycyjnego, który od ponad 20 lat gości na naszych stołach. Wytwórnia Makaronów Domowych w Jastrzębiu Zdroju istnieje od roku 1991. Impulsem do uruchomienia produkcji był ogromny apetyt konsumentów całego kraju na makarony jajeczne, które mogłyby z powodzeniem zastąpić tradycyjnie wyrabiane makarony domowe. Zamierzenia te zrealizowane zostały w stu procentach, stąd też specjalizujemy się w produkcji tradycyjnych jajecznych makaronów walcowanych. W okresie rosnącego popytu na te produkty, odnotowaliśmy dynamiczny rozwój w zakresie kadrowym jak i technologicznym, co zapewniło wysoką jakość oferowanych przez nas wyrobów i uznanie wśród konsumentów.

W ostatnim czasie zakład produkcyjny przeszedł gruntowną zmianę, ale receptura i produkt sprzedawany teraz pod nazwą Makaron Jastrzębski pozostał w 100% ten sam, by w dalszym ciągu stanowić podstawę smacznych domowych posiłków. Jednym z ich atutów jest to , że do produkcji używa się tylko najwyższej jakości surowców. Całość produkcji kontroluje laboratorium, które w systemie HACCP gwarantuje wysoką jakość. Dzięki zawartości świeżych jaj produkty nasze charakteryzują się niepowtarzalnym smakiem.

Allrestaurants - MAKARONY JASTRZEBSKIE - Wodzislaw Slaski, POLAND Allrestaurants - MAKARONY JASTRZEBSKIE - Wodzislaw Slaski, POLAND Allrestaurants - MAKARONY JASTRZEBSKIE - Wodzislaw Slaski, POLAND Allrestaurants - MAKARONY JASTRZEBSKIE - Wodzislaw Slaski, POLAND Allrestaurants - MAKARONY JASTRZEBSKIE - Wodzislaw Slaski, POLAND
x
X