PRIMA AN (GENERAL)

Allrestaurants - PRIMA AN - Mykanow, POLAND

Address: Pogodna 79, 42-233 Mykanow, POLAND
Phone: +48343287041 Mobile: * Fax: *
Website: http://prima-an.pL Email: *

Nasza firma jest firmą rodzinną założoną przez Gustawa i Annę Skoczylas w 1992 roku o całkowicie polskim kapitale. Firma znajduje się w małej cichej miejscowości Kolonia Wierzchowisko 6 km od Częstochowy tuż obok najczystszego ujęcia wody w Europie. Na samym początku powstała przydomowa kwaszarnia w której domową recepturą produkowane były kapusta i ogórki kwaszone. Po dwóch latach małżeństwo postanowiło poszerzyć swoją działalność o produkcję przetworów warzywnych. Zaczęły powstawać przetwory takie jak ogórki konserwowe i buraczki tarte. Staropolska receptura nie zawierająca żadnych barwników oraz konserwantów bardzo szybko przyjęła się na lokalnym rynku. Po krótkim czasie firma rozszerzyła swoją produkcję o szeroką gamę przetworów w słoikach oraz rozpoczęła konfekcjonowanie warzyw. Po osiemnastu latach działalności rodzice postanowili przekazać firmę swoim dzieciom. Na bazie tej decyzji w 2010 roku powstała spółka której nowymi właścicielami zostali Magdalena Wypych i Maciej Skoczylas. Nowi właściciele kontynuują rodzinny biznes nie ingerując w powstałą na początku recepturę powstających produktów. Dzięki nowym pomysłom powstają kolejne produkty których smak i wygląd na bieżąco konsultowane są z założycielami firmy jak i rodziną i znajomymi.
Firma na tą chwilę posiada dużą sieć dystrybucji dzięki której zamówienia realizowane są w krótkim czasie z dostawą do klienta. Współpracujemy m.in. z takimi firmami jak TRADIS czy LEWIATAN, oraz wieloma hurtowniami w województwie śląskim jak i po za jego granicami. Firma pozyskuje produkty tylko od polskich dostawców z ekologicznych gospodarstw rolnych.

Allrestaurants - PRIMA AN - Mykanow, POLAND Allrestaurants - PRIMA AN - Mykanow, POLAND Allrestaurants - PRIMA AN - Mykanow, POLAND Allrestaurants - PRIMA AN - Mykanow, POLAND Allrestaurants - PRIMA AN - Mykanow, POLAND
x
X