PROSPONA (GENERAL)

Allrestaurants - PROSPONA - Nowy Sacz, POLAND

Address: Wegierska 11, 33-300 Nowy Sacz, POLAND
Phone: +48184436905 Mobile: * Fax: *
Website: http://prospona.pl Email: *

Prospona Sp. z o.o. od roku 1988 zajmuje się produkcją przetworów z owoców i warzyw dla cukiernictwa i piekarnictwa. W naszej ofercie znajdą Państwo dodatki cukiernicze, dodatki piekarnicze, frużelinę i wiele innych. W branży cukierniczej firma znana jest z rzetelności i szczególnej dbałości o wysoką jakość oferty, co potwierdzają uzyskane Certyfikaty - BRC i IFS.

Nasze produkty są wygodne i łatwe w zastosowaniu, znacznie ułatwiają pracę w cukierni. Nasza oferta obejmuje między innymi: Jabłko prażone, które wysoką jakość zawdzięcza użytym do produkcji wyłącznie deserowym odmianom jabłek, Masę makową, która skraca czas przygotowania ciast i deserów, a jednocześnie zastosowana receptura pozwala zachować domowy charakter wypieków, Frużelinę, której specjalnie dobrane owoce, zanurzone w lekkim, lśniącym, klarownym żelu nadają się do stworzenia niepowtarzalnych deserów oraz ciast. Specjalizujemy się również w produktach dedykowanych dla firm wytwarzających lody. Należą do nich m.in. Skoncentrowane Pasty Owocowe z kawałkami owoców, nadające lodom wyjątkowy smak i aromat oraz wiele innych.

Allrestaurants - PROSPONA - Nowy Sacz, POLAND Allrestaurants - PROSPONA - Nowy Sacz, POLAND Allrestaurants - PROSPONA - Nowy Sacz, POLAND Allrestaurants - PROSPONA - Nowy Sacz, POLAND Allrestaurants - PROSPONA - Nowy Sacz, POLAND
x
X