JABEX (GENERAL)

Allrestaurants - JABEX - Bielsko-Biala, POLAND

Address: Piekarska 130, 43-300 Bielsko-Biala, POLAND
Phone: +48338151540 Mobile: * Fax: *
Website: http://jabex.com.pl Email: *

Firma Jabex powstała w 1990 roku w Bielsku-Białej. Dziś jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ważnym dostawcą na krajowym i zagranicznym rynku cukierniczo-piekarniczym.

Uznanie naszych klientów zdobyliśmy spełnianiem, a niejednokrotnie wyprzedzaniem, ich oczekiwań i potrzeb, a także wysoką jakością oferowanych produktów oraz bardzo szerokim i zróżnicowanym asortymentem. Mocnym atutem jest właśnie kompleksowość naszej oferty, bo nikt poza Jabexem, nie oferuje w kraju możliwości zakupu tak szerokiej gamy produktów z jednego miejsca. W naszej ofercie znajduje się blisko 200 wyrobów, a nad kolejnymi innowacyjnymi nowościami nieustannie pracuje sztab naszych najlepszych specjalistów. Solidność, wzajemny szacunek, partnerstwo i indywidualne podejście do każdego klienta – to od dawna kultywowane w naszej firmie wartości, które w kontaktach z partnerami biznesowymi z powodzeniem stosujemy do dziś. Z dumą możemy powiedzieć, że model, który udało nam się wypracować, sprawdza się i jest ponadczasowy.

Zapraszamy do współpracy.

Allrestaurants - JABEX - Bielsko-Biala, POLAND Allrestaurants - JABEX - Bielsko-Biala, POLAND Allrestaurants - JABEX - Bielsko-Biala, POLAND Allrestaurants - JABEX - Bielsko-Biala, POLAND Allrestaurants - JABEX - Bielsko-Biala, POLAND
x
X