DZIEKAN (GENERAL)

Allrestaurants - DZIEKAN - Krosnice, POLAND

Address: Sadownicza 17, 56-320 Krosnice, POLAND
Phone: +48713846113 Mobile: * Fax: *
Website: http://sokidziekan.pl Email: *

Od kilku lat produkujemy naturalne soki owocowe z owoców, które pochodzą wyłącznie z naszego gospodarstwa. Owoce te, jako surowiec na soki posiadają od 1996 roku Certyfikat Integrowanej Produkcji. W naszej ofercie znajdują się następujące rodzaje soków:
1) jabłkowe
2) jabłkowo-wiśniowe,
3) jabłko-czarna porzeczka
4) jabłkowo- aroniowe
5) gruszkowe
Przyjazne środowisku metody produkcji owoców, a także lokalizacja sadów w ekologicznie czystym środowisku (Dolina Baryczy, wzgórza krośnickie) sprawiają, że owoce, z których wytwarzane są soki posiadają wyjątkowe walory prozdrowotne, smakowe i zapachowe. Produkcja soków z wyłącznie naszych owoców odbywa się poza Doliną Baryczy w zaprzyjaźnionej tłoczni. Podczas przetwarzania naszych owoców na sok przedstawiciel naszego Gospodarstwa osobiście nadzoruje proces tłoczenia. Soki, które proponujemy są tłoczone na zimno ze świeżych i zdrowych owoców, pochodzących z Doliny Baryczy. Prosta technologia pasteryzacji bezpośrednio po wytłoczeniu pozwala na zachowanie oryginalnego aromatu i koloru soków, a mętność i osad to naturalna pozostałość drobnych cząstek miąższu. Skład:100% wyciśnięty sok. Bez dodatku wody, cukru i konserwantów.

Allrestaurants - DZIEKAN - Krosnice, POLAND Allrestaurants - DZIEKAN - Krosnice, POLAND Allrestaurants - DZIEKAN - Krosnice, POLAND Allrestaurants - DZIEKAN - Krosnice, POLAND Allrestaurants - DZIEKAN - Krosnice, POLAND
x
X