PLASTCO (GENERAL)

Allrestaurants - PLASTCO - Krakow, POLAND

Address: Aleja Beliny-Prazmowskiego 14, 31-514 Krakow, POLAND
Phone: +48123067067 Mobile: * Fax: *
Website: http://plastco.pl Email: *

Firma "Plastco" została założona w 2005 roku w Kijowie i już od ponad 10 lat z sukcesem prowadzi swoją działalność w branży opakowań z tworzyw sztucznych przeznaczonych dla żywności.

Współpracując z największymi producentami lodów i produktów rybnych na Ukrainie, nasza firma utrzymuje pozycję lidera opakowań w segmencie premium. W 2015 roku firma zmieniła nazwę na "Plastco Ukraina" Sp.z o.o. i poświęciła swoją uwagę innowacyjnym technologiom i funkcjonalności opakowań.

Firma przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa zgodnie z warunkami technicznymi wymaganymi na Ukrainie. Ponadto nasza produkcja jest certyfikowana zgodnie z normą ISO 22000:2005 "Systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności".

Firma nieustannie poszukuje nowych rozwiązań i próbuje zmieniać podejście do opakowań. Dzięki temu nasze opakowania wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów. Nietypowe kształty plastikowych pojemników i nowych typów opakowań do lodów na stałe weszły już do asortymentu wiodących producentów nie tylko na Ukrainie, lecz również w innych krajach. Ostatnie innowacyjne rozwiązanie – "Pokrywka ze składaną łyżką” – stanowi żywą ilustrację nowych rozwiązań w dziedzinie opakowań funkcjonalnych.

Nowoczesny sprzęt odlewniczy umożliwia wyrób opakowań o cienkich ściankach niezależnie od stopnia trudności produkcji.

Zaawansowana technologicznie produkcja narzędzi rozwiązuje problemy produkcji oprzyrządowania o dowolnym stopniu trudności.

Firma świadczy usługi inżynierskie w zakresie adaptacji technologii automatyzacji zamknięcia na linii pakowania.

Bezkompromisowe podejście do wymogów w kwestii wykorzystywanych materiałów i przestrzegania technologii produkcji – to gwarancja jakości i bezpieczeństwa produktu. Zawsze dbamy o jakość naszych produktów, kontrolując każdy proces naszej produkcji. Zbudowaliśmy naszą działalność na przekonaniu, że aby osiągnąć trwały sukces, musimy nie tylko działać zgodnie z obowiązującymi wymogami prawnymi, zapewniając przy tym stabilną pracę firmy, ale musimy również tworzyć wartość dla społeczeństwa.

Allrestaurants - PLASTCO - Krakow, POLAND Allrestaurants - PLASTCO - Krakow, POLAND Allrestaurants - PLASTCO - Krakow, POLAND Allrestaurants - PLASTCO - Krakow, POLAND Allrestaurants - PLASTCO - Krakow, POLAND
x
X