PTAK (GENERAL)

Allrestaurants - PTAK - Popow, POLAND

Address: Akacjowa 5, 42-110 Popow, POLAND
Phone: +48343177283 Mobile: * Fax: *
Website: http://zphptak.pl Email: *

Zakład Produkcyjno -Handlowy "Ptak" powstał w 1988 roku z siedzibą w miejscowości Więcki koło Częstochowy. Podstawową działalnością firmy jest produkcja i dystrybucja przetworów owocowych i warzywnych. Na ofertę firmy składa się bogaty i urozmaicony asortyment, ponad 60 produktów. Trudnimy się produkcją chrzanu, majonezu, ogórków konserwowych i kwaszonych, papryki konserwowej, mieszanek warzywnych, kukurydzy, groszku, buraczków, kompotów, przyprawy do zup oraz urozmaiconych sałatek warzywnych. Konfekcjonujemy również ocet i koncentrat pomidorowy. Zakup produktów marki "Ptak" gwarantuje nabycie wyrobów najwyższej jakości, bezpiecznych dla zdrowia. Produkcja nasza opiera się o zasady G.M.P. - Dobrej Praktyki Produkcyjnej, G.H.P. – Dobrej Praktyki Higienicznej oraz system H.A.C.C.P. jak również obowiązujące wymagania prawne. Jesteśmy w trakcie wdrażania zintegrowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem i jakością żywności w oparciu o wymagania normy PN – EN ISO 22000:2006.
Warzywa i owoce wykorzystywane do produkcji pochodzą z upraw ekologicznych. Współpracujemy tylko ze stałymi i sprawdzonymi dostawcami. Nasz asortyment podbił podniebienia konsumentów już nie tylko na terenie Polski, ale również, kilku krajów europejskich.
Sukces firmy „Ptak” oparty jest na ciężkiej pracy jej właściciela, kadry inżynieryjno - technicznej oraz wszystkich pracowników.

W 2006 roku nasz firma została laureatem Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów „NAJLEPSZE W POLSCE” - „THE BEST IN POLAND” uzyskując Certyfikat za produkt „Ogórki konserwowe”. Dołączyliśmy do grona najlepszych producentów wyrobów oferowanych w Polsce.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Allrestaurants - PTAK - Popow, POLAND Allrestaurants - PTAK - Popow, POLAND Allrestaurants - PTAK - Popow, POLAND Allrestaurants - PTAK - Popow, POLAND Allrestaurants - PTAK - Popow, POLAND
x
X