APIS (GENERAL)

Allrestaurants - APIS - Lublin, POLAND

Address: Diamentowa 23, 20-471 Lublin, POLAND
Phone: +48817442410 Mobile: * Fax: *
Website: http://apis.pl Email: *

Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie to wiodący producent miodów pitnych i pszczelich.
Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie istniejąca od 1932 roku jest firmą o bogatej tradycji. Produkuje kilkanaście gatunków miodów pitnych oraz pszczelich, wielokrotnie nagradzanych na targach i wystawach - zarówno w kraju, jak i za granicą. APIS rozwija się dynamicznie i wielokierunkowo.
Dzięki ogromnemu doświadczeniu, staropolskim recepturom oraz łączeniu tradycji z nowoczesnością, firma ta osiągnęła mistrzostwo w produkcji miodów pitnych i pszczelich.
Spółdzielnia Pszczelarska APIS w Lublinie kładzie wielki nacisk na jakość wytwarzanych miodów. Firma spełnia wymagania jakościowe według normy BRC Global Standards for Food Safety Issue wersja 6 na najwyższym poziomie A. APIS posiada specjalistyczne laboratorium kontrolno-badawcze wyposażone w nowoczesny sprzęt, które monitoruje jakość wyrobów na wszystkich etapach produkcji.
Warto zaznaczyć, iż Spółdzielnia Pszczelarska APIS jest jedynym producentem, który pozytywnie przeszedł kontrolę zgodności procesu produkcji miodów pitnych w typach trójniak i czwórniak ze specyfikacją (przeprowadzoną przez Inspekcję Jakości Handlowej Artykułów Rolno – Spożywczych) i dzięki temu może używać na etykietach miodów pitnych trójniak i czwórniak „Staropolski Tradycyjny” znaku „Gwarantowana Tradycyjna Specjalność”.

Allrestaurants - APIS - Lublin, POLAND Allrestaurants - APIS - Lublin, POLAND Allrestaurants - APIS - Lublin, POLAND Allrestaurants - APIS - Lublin, POLAND Allrestaurants - APIS - Lublin, POLAND
x
X