UKRCOMMARKET (GENERAL)

Allrestaurants - UKRCOMMARKET - Lwów, UKRAINE

Address: Zelena St, 149, 79035 Lwów, UKRAINE
Phone: +380322405720 Mobile: * Fax: *
Website: http://ukrcommarket.com/ Email: *

Кожен наш співробітник спеціалізується по тому чи іншому певному напрямку відповідальності. Компанія ТОВ «УКРКОММАРКЕТ» - це команда професіоналів, які працюють за принципом чіткого поділу обов'язків і функцій кожного з них. Саме це і забезпечує злагодженість роботи на будь-якому етапі процесу доставки і робить співпрацю клієнтів з нами зручним і простим. Кожен із співробітників ТОВ «УКРКОММАРКЕТ» повністю компетентний у всіх довірених йому питаннях і точно знає, за що він відповідає.
Компанія ТОВ «УКРКОММАРКЕТ» - це злагоджений механізм і його бездоганна робота побудована на ефективній взаємодії всіх складових ланок.
Служба просування і продажів - на чолі з заступником директора з продажів. У складі відділу - менеджери по роботі з клієнтами. Вони здійснюють безпосередній контакт з клієнтами, а так само допомагають оформляти заявки на відправлення вантажів.

Allrestaurants - UKRCOMMARKET - Lwów, UKRAINE Allrestaurants - UKRCOMMARKET - Lwów, UKRAINE Allrestaurants - UKRCOMMARKET - Lwów, UKRAINE Allrestaurants - UKRCOMMARKET - Lwów, UKRAINE Allrestaurants - UKRCOMMARKET - Lwów, UKRAINE
x
X