MAISTO GAMYBOS JRANGA (GENERAL)

Allrestaurants - MAISTO GAMYBOS JRANGA - Vilnius, LITHUANIA

Address: Dariaus ir Girėno g. 187, 02189 Vilnius, LITHUANIA
Phone: +37064787454 Mobile: * Fax: *
Website: http://maistogamybosiranga.eu Email: *

MGI - maisto gamybos įranga

Su maitinimo įrangos prekiautojais dirbame tarptautiniu mastu. Rinkų globalizacija, kartu su visame pasaulyje išplėtotais pardavimais, pirkimu ir įsigijimu, paskatino MGI kurti ir nuolat plėtoti kokybės vadybą.

Mūsų prioritetas yra produktų ir paslaugų kokybė. Klientų pasitikėjimas ir įvertinimas mums yra labai svarbūs. Kad ir ką bedarytume, klientas visuomet mums yra pats svarbiausias.

Mes labai rimtai įsigiliname į klientų poreikius, geriausiu ir greičiausiu būdu paversdami juos sprendimais.

Visa tai atsispindi produktuose ir ypatingame paslaugų pobūdyje.

Turėdami patirtį, lankstumą bei sugebėjimą priimti greitus sprendimus, siekiame palankiausiomis sąlygomis rinkoje pateikti profesionalią technologinę maisto ruošimo įrangą.

Konsultuojame, projektuojame maisto įstaigų virtuves pagal visus reikalavimus.

Įrenginėjame restoranus, viešbučius, barus, valgyklas, picerijas, kebabines, parduotuves, gamybinius cechus, kepyklėles atsižvelgdami į klientų poreikius.

Allrestaurants - MAISTO GAMYBOS JRANGA - Vilnius, LITHUANIA Allrestaurants - MAISTO GAMYBOS JRANGA - Vilnius, LITHUANIA Allrestaurants - MAISTO GAMYBOS JRANGA - Vilnius, LITHUANIA Allrestaurants - MAISTO GAMYBOS JRANGA - Vilnius, LITHUANIA Allrestaurants - MAISTO GAMYBOS JRANGA - Vilnius, LITHUANIA
x
X