TRUSHEV (GENERAL)

Allrestaurants - TRUSHEV - Khmelnytskyi, UKRAINE

Address: Gruhevskiy Ave, 46, 707, Kamianets'-podil's'kyi, Khmelnytskyi, UKRAINE
Phone: +380504310031 Mobile: * Fax: *
Website: http://trushev.com/ Email: *

UA:
Історично склалося, що Хмельниччина - це край високоякісної м'ясної продукції. Екологічно чисті подільські пасовища, вода з річок, що беруть свій початок з Карпат, свіже повітря з Подільських гір, все це надає можливість отримати високоякісну сировину для виготовлення найкращої м'ясо-ковбасної продукції в країні. Наша місія - якісний продукт за доступною ціною! Наша мета - екологічний продукт, без сої, утримувачів вологи, генетично модифікованих продуктів та зайвих консервантів у кожну українську сім'ю.
Широкий асортимент варених, варено-копчених, напівкопчених ковбас, виготовлених як за традиційними рецептами ДСТУ, так і за власними, оригінальними рецептурами - задовільнить найвибагливіший смак споживачів. Сучасне обладнання, інноваційні процеси на виробництві , жорсткий контроль якості та безпеки - основні принципи нашого виробництва.

RU:
Исторически сложилось, что Хмельниччина – это край высококачественной мясной продукции. Экологически чистые Подольские пастбища, вода с рек, которые берут свое начало с Карпат, свежий воздух Подольских гор, все это предоставляет возможность получить высококачественное сырье для приготовления лучшей мясо-колбасной продукции в стране. Наша миссия – качественный продукт за доступными ценами! Наша цель – экологический продукт в каждую украинскую семью!

Allrestaurants - TRUSHEV - Khmelnytskyi, UKRAINE Allrestaurants - TRUSHEV - Khmelnytskyi, UKRAINE Allrestaurants - TRUSHEV - Khmelnytskyi, UKRAINE Allrestaurants - TRUSHEV - Khmelnytskyi, UKRAINE Allrestaurants - TRUSHEV - Khmelnytskyi, UKRAINE
x
X