AGRANA (GENERAL)

Allrestaurants - AGRANA - Kiev, UKRAINE

Address: Serhiia Zulinskoho St, 32, 21022 Kiev, UKRAINE
Phone: +380432553502 Mobile: * Fax: *
Website: http://agrana.com.ua/ Email: *

«Аграна Фрут» спеціалізується на переробці фруктів , ягід, і включає в себе повний цикл робіт: від вирощування и заготовки сировини до переробки и випуску готової продукції. Використана сировина проходить детальний відбір і очистку по всім показникам.

Для збереження продукту використовується процес «заморозки». Він дозволяє зберегти такі продукти як смородина, полуниця, малина, журавлина, червона і чорна смородина, вишня, чорноплідна горобина тривалий час. Ягоди проходять через тунель глибокої заморозки, завдяки чому зберігається не тільки зовнішній вид продукції,але і смак,аромат,корисні властивості, максимально близькі до свіжих ягід.

Наша продукція корисна, смачна і доступна. Можна не турбуватись про якість фруктових наповнювачів, тому що нові методики обробки фруктів і налагоджений технологічний процес не дозволять попасти неякісним продуктам на Ваш обідній стіл.
"АГРАНА Фрут Лука " – підприємство по вирощуванню свіжих ягід і фруктів для промислової переробки і споживання.

Підприємство вирощує і реалізує свіжі яблука, полуницю, малину і вишню.
"АГРАНА Фрут Лука " реалізує доставку товарів в найкоротші терміни, найвіддаленіші куточки України і закордон.

Вся продукція, що випускається, сортується , калібрується за розмірами, упаковується в різну споживчу упаковку. Завдяки цьому в межах короткого терміну, що дуже важливо для швидкопсувної продукції, підготовлює високоякісний товар в роздрібній упаковці, враховуючи побажання замовників.

Аграна Фрут Лука володіє складськими приміщеннями і холодильними камерами для збереження товарів, підготовленого для продажу.

Компанія запрошує до співпраці гіпермаркети, супермаркети, оптові склади, магазини, а також іноземних споживачів, які спеціалізуються в торгівлі свіжими фруктами та ягодами.

Allrestaurants - AGRANA - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - AGRANA - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - AGRANA - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - AGRANA - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - AGRANA - Kiev, UKRAINE
x
X