EGGS (GENERAL)

Allrestaurants - EGGS - Kiev, UKRAINE

Address: Komsomol's'ka St, 15, Sadove, Kiev, UKRAINE
Phone: +380445374147 Mobile: * Fax: *
Website: http://eggs.kiev.ua Email: *

Історія створення птахофабрики розпочинається з далекого 1929 року, коли на землях села Садове Баришівського району Київської області був створений радгосп-робкоп, у 1945 році його перетворено у птахорадгосп, у 1954 році була закладена птахофабрика «Березанська».

Сьогодні ПрАТ «Агрофірма Березанська птахофабрика» є потужним господарством, яке має виробничі цехи та підрозділи, основним з яких є цех кліткової несучки (виробництво курячих яєць), потужністю 1,2 мільйонів птахомісць та цех вирощування ремонтного молодняку птиці на 360 тисяч птахомісць, що дає змогу підготувати до 1 млн голів ремонтного молодняку курей на рік. Добових курчат кросу ЛОМАН БІЛИЙ та ЛОМАН КОРИЧНЕВИЙ підприємство закупляє в Україні та Голландії. Виробничі потужності дають можливість виробляти понад 300 мільйонів штук яєць на рік.

Allrestaurants - EGGS - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - EGGS - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - EGGS - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - EGGS - Kiev, UKRAINE Allrestaurants - EGGS - Kiev, UKRAINE
x
X