VALDO (GENERAL)

Allrestaurants - VALDO - Riga, LATVIA

Address: Skaistkalnes 1a, LV-1004 Riga, LATVIA
Phone: +37167601478 Mobile: * Fax: *
Website: http://valdo.lv/ Email: *

SIA "VOLDEMĀRS” dibināta Rīgā, 1992. gada 17. jūnijā. Firma savu biznesu uzsāka ar siera tirdzniecību, bet laika gaitā preču sortiments kļuva arvien plašāks un klāt nāca arvien vairāk jauni produktu veidi.

1996. gadā SIA "VOLDEMĀRS” dibināja savu pirmo pārtikas preču zīmi "VALDO” un uz doto brīdi ar šo preču zīmi mēs tirgojam vairāk kā 18 dažāda veida pārtikas produktus. Laikam ejot papildus tika izveidota preču zīme "TAUTAS” un "DRAUGU”. Ar pārtikas preču zīmi "VALDO” un "TAUTAS” tiek pārdoti putraimi, zirņi, pupiņas, sāls un citi produktu veidi, bet „DRAUGU” preču zīme ietver šokolādes izstrādājumus, kukurūzas nūjiņas, salmiņus un citus saldo produkciju veidus.
Viens no galvenajiem uzņēmuma darbības uzdevumiem ir ražot Latvijas patērētājiem veselīgu un kvalitatīvu preci, par ko liecina patērētāju uzticība un augošais pieprasījums pēc SIA "VOLDEMĀRS” precēm. To apstiprina firmas apgrozījuma kāpums: 2000. gada. firmas neto apgrozījums sasniedza Ls 7 949 610, bet 2001. gadā jau Ls 8 987 801 (1 EUR = 0.6280 Ls, 25.02.2003.).

Tajā pašā laikā SIA "VOLDEMĀRS” piedāvā augsta servisa nodrošinājumu, piedāvājot gan jaunus produkcijas veidus, gan jaunus pakalpojumus, tai skaitā preču piegādi pat līdz attālākajiem Latvijas nostūriem. To atspoguļo arī mūsu klientu skaita straujais pieaugums, jo pašlaik to skaits ir tuvu 4000. Starp mūsu klientiem ir gan tirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumi, gan skolas un bērnudārzi, gan arī ražošanas un vairumtirdzniecības firmas. Mūsu sadarbības partneri ir ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Lietuvā, Vācijā, Francijā, Beļģijā, Vjetnamā, Indijā, Spānijā un citur.

Allrestaurants - VALDO - Riga, LATVIA Allrestaurants - VALDO - Riga, LATVIA Allrestaurants - VALDO - Riga, LATVIA Allrestaurants - VALDO - Riga, LATVIA Allrestaurants - VALDO - Riga, LATVIA
x
X