CYPRIAN SLADKY SVET (CATERING)

Allrestaurants - CYPRIAN SLADKY SVET - Michalovce, SLOVAKIA

Address: CYPRIÁN Namestie osloboditeľov 951, 071 01 Michalovce, SLOVAKIA
Phone: - Mobile: * Fax: *
Website: http://cypriansladkysvet.sk Email: *

Spoločnosť CYPRIÁN – Sladký svet s.r.o. bola založená v roku 2009. Našou hlavnou činnosťou je výroba cukrárenských výrobkov a prevádzkovanie špecializovaných zariadení pod názvom CUPIKA – cukráreň, pizzéria, kaviareň.
V našich cupikách nájdete okrem chutných cukrárenských výrobkov, pizze a teplých nápojov aj luxusné značkové vína, alkohol, či exkluzívne dezerty a cukríky. Všetky naše prevádzky disponujú Wi-Fi pripojením.

Carpamus dulcia: nostrum est Quod vivis.
Užívajme sladký život, naše je to, čo žijeme.
Persius
Výroba cukrárenských výrobkov je realizovaná v Nacinej Vsi. Na prevádzke pracuje tím skúsených majstrov cukrárov, ktorí sa starajú o čerstvé výrobky najvyššej kvality. Práve nimi sú zásobované naše cupiky každý deň. Okrem cupík nájdete naše výrobky aj v predajniach siete ILaS, kde si ich môžete objednať na akúkoľvek príležitosť. Môžeme sa pochváliť širokým sortimentom zákuskov a tort, ktorý neustále rozširujeme. Zaujímavosťou pri objednávaní tort je možnosť výberu cesta, náplne a dohotovenia – podľa želania zákaznika.

Allrestaurants - CYPRIAN SLADKY SVET - Michalovce, SLOVAKIA Allrestaurants - CYPRIAN SLADKY SVET - Michalovce, SLOVAKIA Allrestaurants - CYPRIAN SLADKY SVET - Michalovce, SLOVAKIA Allrestaurants - CYPRIAN SLADKY SVET - Michalovce, SLOVAKIA Allrestaurants - CYPRIAN SLADKY SVET - Michalovce, SLOVAKIA
x
X