CALDA (GENERAL)

Allrestaurants - CALDA - Neveronių, LITHUANIA

Address: Alytaus gatvė 12, 54479 Neveronių, LITHUANIA
Phone: +37037375880 Mobile: * Fax: *
Website: http://calda.lt Email: *

Įmonė „ČALDA“ įkurta 1993 metų birželio mėnesį ir pradėjo savo veiklą kaip individuali įmonė gaminanti konditerijos gaminius, teikianti viešojo maitinimo paslaugas, užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba konditerijos gaminiais, prekiaujanti lipniomis etiketėmis ir teikdama etikečių spausdinimo ir spaudos paslaugas. 2002 metais įmonė pertvarkyta į uždarąją akcinę bendrovę. Bėgant laikui įmonės veikla kito, tačiau konditerijos gaminių gamyba visada liko. Dabar tai yra pagrindinė veiklos kryptis. Per daugelį metų įgyta patirtis, patyrusių konditerių komanda ir šiandien leidžia kepti ir pateiki vartotojams puikius, išskirtinio skonio , labai plataus asortimento konditerinius gaminius. Mes gaminame trapios, plikytos, kapotos ir sluoksniuotos tešlos sausainius, įvairius pyragus, lakštinius ir perteptus vaflius, keksus, vyniotinius, tortus, eklerus, ir proginius gaminius-kaip kūčiukai, meduoliai, „bobos“ ir t.t. Gaminių asortimentas nuolat atnaujinamas. Kiekvieno gaminio receptas yra kruopščiai ir su meile paruošiamas, gaminiai testuojami ir tik tada pateikiami pirkėjui.

Gaminius ir kitą konditerinę produkciją parduodame didmena, Lietuvos įvairiuose regionuose, pateikdami prekybos įmonėms, parduotuvėms.

Allrestaurants - CALDA - Neveronių, LITHUANIA Allrestaurants - CALDA - Neveronių, LITHUANIA Allrestaurants - CALDA - Neveronių, LITHUANIA Allrestaurants - CALDA - Neveronių, LITHUANIA Allrestaurants - CALDA - Neveronių, LITHUANIA
x
X