PROMEBEL (GENERAL)

Allrestaurants - PROMEBEL - Riga, LATVIA

Address: Salanandras iela 1, Riga, LATVIA
Phone: +37167274336 Mobile: * Fax: *
Website: http://promebel.lv Email: *

LV:
Virtuves pēc pasūtījuma – tā ir kompleksa virtuves interjera izstrāde, lieliska materiālu kvalitāte, eiropeisks dizains un, protams, individuāls risinājums katram mūsu klientam.

Pie mums pasūtāmās virtuves ir ar jaunākajām iekārtām un mūsdienīgām tehnoloģijām. Tas ļauj mūsu virtuvēm atbilst visiem kvalitātes standartiem, izturībai un skaistumam. Mēbeles topošajai virtuvei, tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, ņemot vērā pasūtītāja vēlmes, kas garantē ērtību un funkcionalitāti klientam. Mūsu kompānija nodrošina dizaineru izbraukumus pa Rīgu, lai izstrādātu dizainu virtuvei un interjeram. Pasūtot mūsu mēbeles savai virtuvei, tiek pievienoti klāt visi dokumenti un rasējumi.

Rīgā ir vairums piedāvājumu virtuves iekārtu pārdošanā pēc pasūtījuma, bet mūsu virtuves ir ar izdevīgu cenu un tiešām individuālu pieeju katram klientam. Mūsu kompānijā tiek izmantoti kvalitatīvi materiāli un labākie Eiropas komplekti. Uzstādot tas ļauj saglabāt kvalitāti, nezaudējot eiropeiskumu, samazinot gala izmaksas vairākas reizes. Mūsu virtuves sadaļā, ir redzamas interjera un mēbeļu fotogrāfijas, kas izveidotas mūsu kompānijā. Šīs fotogrāfijas palīdzēs Jums izlemt kādu interjera stilu izvēlēties savai virtuvei. Mums nav svarīgi kāda platība piešķirta virtuvei. Jūs varat dzīvot nelielā dzīvoklī Rīgā vai ārpilsētas mājā. Pie jebkuriem apstākļiem Jūs saņemsiet ērtu, funkcionālu un skaistu virtuvi, kura priecēs Jūs un Jūsu tuvos.

RU:
-ИЗГОТОВЛЕНИЕ МЕБЕЛИ
Заказывая изготовление мебели по индивидуальному проекту, Вы получаете вариант необходимой Вам мебели, которая наиболее полно учитывает Ваши потребности и пожелания.
-РАСПИЛ МАТЕРИАЛА
Мы предлагаем качественный распил плитных материалов: ДСП, ЛДСП, МДФ, глянцевого фасадного полотна, столешниц, стеновых панелей.
-РЕМОНТ МЯГКОЙ МЕБЕЛИ
Ремонт мебели, обивка мягкой мебели, реставрация мягкой мебели, на самом высоком уровне.
-ДИЗАЙН ИНТЕРЬЕРА
Мы предлагаем полный спектр услуг в сфере дизайна интерьера квартир, домов, коттеджей, офисов, магазинов, салонов, гостиниц и других объектов.
-ПОКЛЕЙКА ABS
Поклейка кромкой ABC на современном немецком оборудовании.
-ПЕРЕТЯЖКА МЯГКОЙ МЕБЕЛИ
Качественно и в короткие сроки осуществят перетяжку мягкой мебели.

Allrestaurants - PROMEBEL - Riga, LATVIA Allrestaurants - PROMEBEL - Riga, LATVIA Allrestaurants - PROMEBEL - Riga, LATVIA Allrestaurants - PROMEBEL - Riga, LATVIA Allrestaurants - PROMEBEL - Riga, LATVIA
x
X